Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 20.12.2025 | Bamber Bridge - Rylands | 3 : 1 |
| 12.08.2025 | Rylands - Bamber Bridge | 1 : 0 |
| 25.01.2025 | Bamber Bridge - Rylands | 0 : 4 |
| 21.09.2024 | Rylands - Bamber Bridge | 1 : 2 |
| 16.03.2024 | Rylands - Bamber Bridge | 2 : 0 |
| 24.10.2023 | Bamber Bridge - Rylands | 2 : 2 |
| 24.01.2023 | Bamber Bridge - Rylands | 1 : 0 |
| 23.08.2022 | Rylands - Bamber Bridge | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Alfreton Town - Rylands | 1 - 2 | W |
| 25.08.2026 | Workington - Rylands | 3 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Rylands - Redcar Athletic | 0 - 5 | L |
| 18.08.2026 | Rylands - Quorn | 1 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Bury - Rylands | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Bamber Bridge - Hyde United | 4 - 4 | D |
| 25.08.2026 | Bamber Bridge - United of Manchester | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Leek Town - Bamber Bridge | 4 - 1 | L |
| 18.08.2026 | Curzon Ashton - Bamber Bridge | 2 - 2 | D |
| 15.08.2026 | Bamber Bridge - Ashton United | 1 - 0 | W |
Предстоящата среща между Rylands и Bamber Bridge е насрочена за 31.08.2026 14:00 в Non League Premier - Northern. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Rylands е на позиция 16 с 6 точки. Записаната форма е LLWLL. Bamber Bridge е на позиция 19 с 5 точки. Записаната форма е DLDWL.
Rylands има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWLLWWDW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Bamber Bridge има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLDWLLWLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 7 директни срещи Rylands има 4 победи, равенствата са 1, а Bamber Bridge има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.43. Двата отбора са отбелязали в 28.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 42.9%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.61).
Срещата между Rylands и Bamber Bridge завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.43 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.61. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.