📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L L W L
1
🏟
✔ Краен резултат
4
W L L W W
0
Жълти картони
0
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Whitby Town 🟡 Равенства Alfreton Town 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Whitby Town

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Quorn - Whitby Town 3 - 6 W
25.08.2026 Cleethorpes Town - Whitby Town 6 - 0 L
22.08.2026 Whitby Town - Warrington Town 0 - 5 L
18.08.2026 Ashton United - Whitby Town 2 - 0 L
15.08.2026 Whitby Town - Ilkeston Town 2 - 0 W

📆 Последни мачове: Alfreton Town

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Alfreton Town - Rylands 1 - 2 L
25.08.2026 Alfreton Town - Hyde United 4 - 0 W
22.08.2026 Stockton Town - Alfreton Town 2 - 0 L
18.08.2026 Cleethorpes Town - Alfreton Town 2 - 1 L
15.08.2026 Alfreton Town - Avro 3 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Whitby Town и Alfreton Town е насрочена за 31.08.2026 14:00 в Non League Premier - Northern. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Whitby Town е на позиция 17 с 6 точки. Записаната форма е LLLWL. Alfreton Town е на позиция 9 с 9 точки. Записаната форма е WLLWW.

Последни резултати

Whitby Town има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLWLWDDL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Alfreton Town има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLWWLLLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.23, оценка 79/100, успеваемост на коефициентната група 78.64% при 103 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Генериран: 2026-08-30 21:07:01 · Заключен: 2026-08-31 15:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Whitby Town и Alfreton Town завърши при резултат 1:4. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.23. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 18:41:16
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.