📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L W W D
1
🏟
✔ Краен резултат
2

🔁 Директни срещи

3
2
5
🟢 Whitby Town 🟡 Равенства Lancaster City 🔴
Дата Мач Резултат
14.03.2026 Whitby Town - Lancaster City 1 : 3
01.11.2025 Lancaster City - Whitby Town 0 : 0
30.08.2025 Lancaster City - Whitby Town 1 : 2
05.04.2025 Lancaster City - Whitby Town 0 : 1
30.11.2024 Whitby Town - Lancaster City 3 : 0
27.02.2024 Whitby Town - Lancaster City 1 : 1
28.11.2023 Lancaster City - Whitby Town 2 : 1
25.02.2023 Lancaster City - Whitby Town 2 : 0
12.11.2022 Whitby Town - Lancaster City 1 : 2
08.01.2022 Whitby Town - Lancaster City 0 : 3

🗓 Последни мачове: Whitby Town

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Whitby Town - Stockton Town 0 - 5 L
24.10.2026 United of Manchester - Whitby Town 4 - 2 L
17.10.2026 Whitby Town - Curzon Ashton 1 - 0 W
13.10.2026 Workington - Whitby Town 1 - 2 W
10.10.2026 Whitby Town - Bamber Bridge 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Lancaster City

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 United of Manchester - Lancaster City 0 - 0 D
24.10.2026 AFC Emley - Lancaster City 1 - 0 L
17.10.2026 Lancaster City - Leek Town 1 - 2 L
13.10.2026 Lancaster City - Stockton Town 1 - 0 W
10.10.2026 Warrington Town - Lancaster City 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Whitby Town и Lancaster City е насрочена за 29.09.2026 18:45 в Non League Premier - Northern. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Whitby Town е на позиция 12 с 12 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 0 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 14:24. Записаната форма е WLWLL. Lancaster City е на позиция 16 с 10 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 1 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 9:17. Записаната форма е LLWWD.

Последни резултати

Whitby Town има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLWLLLWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 3.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Lancaster City има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWDLWWDL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Whitby Town има 3 победи, равенствата са 2, а Lancaster City има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Whitby Town 0 / Lancaster City 0 подкрепя Whitby Town със средна промяна 1.01 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.25, оценка 77/100, успеваемост на коефициентната група 76.50% при 515 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Whitby Town като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 9 завършени мача (11.1% покритие).

Генериран: 2026-09-28 20:45:04 · Заключен: 2026-09-29 20:25:07

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Whitby Town и Lancaster City завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Whitby Town с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.01 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.25. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-29 22:38:06
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.