📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W L L D
1
🏟
✔ Краен резултат
2
L L W W D

🔁 Директни срещи

2
3
3
🟢 Workington 🟡 Равенства Whitby Town 🔴
Дата Мач Резултат
10.01.2026 Whitby Town - Workington 0 : 0
09.08.2025 Workington - Whitby Town 1 : 2
25.01.2025 Whitby Town - Workington 1 : 3
21.09.2024 Workington - Whitby Town 3 : 1
27.01.2024 Workington - Whitby Town 0 : 0
25.11.2023 Whitby Town - Workington 1 : 1
29.10.2016 Whitby Town - Workington 4 : 3
31.10.2015 Workington - Whitby Town 0 : 3

🗓 Последни мачове: Workington

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Bury - Workington 1 - 2 W
27.10.2026 Workington - Cleethorpes Town 3 - 2 W
17.10.2026 Bamber Bridge - Workington 1 - 2 W
13.10.2026 Workington - Whitby Town 1 - 2 L
10.10.2026 Quorn - Workington 3 - 0 L

📆 Последни мачове: Whitby Town

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Whitby Town - Stockton Town 0 - 5 L
24.10.2026 United of Manchester - Whitby Town 4 - 2 L
17.10.2026 Whitby Town - Curzon Ashton 1 - 0 W
13.10.2026 Workington - Whitby Town 1 - 2 W
10.10.2026 Whitby Town - Bamber Bridge 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Workington и Whitby Town е насрочена за 13.10.2026 18:45 в Non League Premier - Northern. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Workington е на позиция 6 с 21 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 23:22. Записаната форма е LDDWW. Whitby Town е на позиция 16 с 13 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 1 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 17:32. Записаната форма е DLLWL.

Последни резултати

Workington има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDWWLWWWW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Whitby Town има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLWLLWLL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 3.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Workington има 2 победи, равенствата са 3, а Whitby Town има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.88. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 62.5%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Workington 0 / Whitby Town 0 подкрепя Whitby Town със средна промяна 3.20 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.23, оценка 79/100, успеваемост на коефициентната група 78.86% при 123 наблюдения). Поне 1 гол в мача (квота 14.30, оценка 86/100, успеваемост на групата 86.36% при 22 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Workington като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 1.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 13 завършени мача (15.4% покритие).

Генериран: 2026-10-13 14:30:05 · Заключен: 2026-10-13 20:25:27

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Workington и Whitby Town завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 2.88 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Whitby Town с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.2 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.23. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 14.3. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-13 22:44:17
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.