Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Peterborough Sports - Anstey Nomads | 2 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Anstey Nomads - Leighton Town | 2 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Bromsgrove Sporting - Anstey Nomads | 1 - 2 | W |
| 11.08.2026 | Leamington - Anstey Nomads | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Anstey Nomads - Leiston | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Banbury United - Stourbridge | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Rushall Olympic - Banbury United | 3 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Banbury United - Real Bedford | 1 - 3 | L |
| 11.08.2026 | Banbury United - Racing Club Warwick | 2 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Bishop's Stortford - Banbury United | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Anstey Nomads и Banbury United е насрочена за 31.08.2026 14:00 в Non League Premier - Southern Central. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Anstey Nomads е на позиция 8 с 5 точки. Записаната форма е WDD. Banbury United е на позиция 12 с 4 точки. Записаната форма е LWD.
Anstey Nomads има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDDWWWWW. Средните стойности са 2 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Banbury United има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWDDWDLW. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.76). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.24, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.65% при 113 наблюдения).
Срещата между Anstey Nomads и Banbury United завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.76. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.24. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.