Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Bromsgrove Sporting - Bishop's Stortford | 3 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Bishop's Stortford - Alvechurch | 0 - 3 | L |
| 15.08.2026 | Halesowen Town - Bishop's Stortford | 1 - 0 | L |
| 11.08.2026 | Leiston - Bishop's Stortford | 3 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Bishop's Stortford - Banbury United | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Hitchin Town - Kettering Town | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Racing Club Warwick - Hitchin Town | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Hitchin Town - Redditch United | 1 - 1 | D |
| 11.08.2026 | Hitchin Town - Needham Market | 1 - 3 | L |
| 08.08.2026 | Rushall Olympic - Hitchin Town | 2 - 1 | L |
Предстоящата среща между Bishop's Stortford и Hitchin Town е насрочена за 31.08.2026 14:00 в Non League Premier - Southern Central. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Bishop's Stortford е на позиция 21 с 1 точки. Записаната форма е LLD. Hitchin Town е на позиция 17 с 1 точки. Записаната форма е DLL.
Bishop's Stortford има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLDDLLWD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Hitchin Town има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDLLLLLWW. Средните стойности са 1 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.55). Odd/Even — Odd (коефициент 1.81).
Срещата между Bishop's Stortford и Hitchin Town завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.55. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 1.81. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.