📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
5
🏟
✔ Краен резултат
0
L L L ? ?

🔁 Директни срещи

2
2
4
🟢 Kettering Town 🟡 Равенства Stamford 🔴
Дата Мач Резултат
25.11.2025 Stamford - Kettering Town 2 : 1
23.09.2025 Kettering Town - Stamford 1 : 1
29.03.2025 Stamford - Kettering Town 1 : 1
24.09.2024 Kettering Town - Stamford 2 : 0
16.04.2024 Kettering Town - Stamford 1 : 2
05.08.2023 Stamford - Kettering Town 3 : 2
22.07.2021 Stamford - Kettering Town 1 : 3
10.11.2018 Stamford - Kettering Town 1 : 0

🗓 Последни мачове: Kettering Town

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Hitchin Town - Kettering Town 1 - 1 D
22.08.2026 Kettering Town - Peterborough Sports 0 - 0 D
15.08.2026 Leamington - Kettering Town 0 - 1 W
11.08.2026 Leighton Town - Kettering Town 1 - 1 D
08.08.2026 Kettering Town - Alvechurch 1 - 0 W

📆 Последни мачове: Stamford

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Stamford - Rushall Olympic 0 - 3 L
22.08.2026 Worcester City - Stamford 1 - 0 L
15.08.2026 Stamford - Racing Club Warwick 1 - 2 L
11.08.2026 Stamford - Bury Town 0 - 1 L
08.08.2026 Stourbridge - Stamford 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Kettering Town и Stamford е насрочена за 31.08.2026 14:00 в Non League Premier - Southern Central. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Kettering Town е на позиция 3 с 7 точки. Записаната форма е WDW. Stamford е на позиция 22 с 0 точки. Записаната форма е LLL.

Последни резултати

Kettering Town има 4 победи, 5 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWDWWLWDD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 10%. Stamford има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLDWWDW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Kettering Town има 2 победи, равенствата са 2, а Stamford има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.71. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 42.9%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 30%; Двата отбора да отбележат — 20%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Kettering Town с увереност 65%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 65.23%, 21.12% и 13.65%. Разликата в моделния momentum е 51.58 пункта в полза на Kettering Town. Оценката за качество на входните данни е 90/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.36 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -11.29%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Kettering Town като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 5 завършени мача (20.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 21:30:03 · Заключен: 2026-08-31 15:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Kettering Town и Stamford завърши при резултат 5:0. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.71 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 17:54:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.