📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
1
0
Жълти картони
0
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

2
0
0
🟢 Worcester City 🟡 Равенства Bromsgrove Sporting 🔴
Дата Мач Резултат
21.02.2026 Bromsgrove Sporting - Worcester City 0 : 1
21.10.2025 Worcester City - Bromsgrove Sporting 3 : 0

🗓 Последни мачове: Worcester City

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Leamington - Worcester City 1 - 1 D
22.08.2026 Worcester City - Stamford 1 - 0 W
15.08.2026 Leighton Town - Worcester City 2 - 1 L
11.08.2026 Alvechurch - Worcester City 3 - 1 L
08.08.2026 Stratford Town - Worcester City 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Bromsgrove Sporting

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Bromsgrove Sporting - Bishop's Stortford 3 - 0 W
22.08.2026 Redditch United - Bromsgrove Sporting 1 - 2 W
15.08.2026 Bromsgrove Sporting - Anstey Nomads 1 - 2 L
11.08.2026 Bromsgrove Sporting - Rushall Olympic 2 - 1 W
08.08.2026 Needham Market - Bromsgrove Sporting 1 - 3 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Worcester City и Bromsgrove Sporting е насрочена за 31.08.2026 14:00 в Non League Premier - Southern Central. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Worcester City е на позиция 19 с 1 точки. Записаната форма е LLD. Bromsgrove Sporting е на позиция 6 с 6 точки. Записаната форма е LWW.

Последни резултати

Worcester City има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLDWLDDD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Bromsgrove Sporting има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWLWLWW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Worcester City има 2 победи, равенствата са 0, а Bromsgrove Sporting има 0 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.24, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.65% при 113 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).

Генериран: 2026-08-30 21:30:04 · Заключен: 2026-08-31 15:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Worcester City и Bromsgrove Sporting завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.24. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 18:41:16
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.