📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
1
L D L L L

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Needham Market 🟡 Равенства Leighton Town 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Needham Market

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Redditch United - Needham Market 3 - 3 D
27.10.2026 Needham Market - Leighton Town 1 - 1 D
24.10.2026 Needham Market - Wingate & Finchley 0 - 2 L
20.10.2026 Needham Market - Bishop's Stortford 2 - 1 W
17.10.2026 Leamington - Needham Market 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Leighton Town

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Leighton Town - Bromsgrove Sporting 1 - 5 L
27.10.2026 Needham Market - Leighton Town 1 - 1 D
24.10.2026 Leighton Town - Racing Club Warwick 0 - 0 D
20.10.2026 Banbury United - Leighton Town 1 - 0 L
17.10.2026 Leighton Town - Rushall Olympic 0 - 3 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Needham Market и Leighton Town е насрочена за 27.10.2026 19:45 в Non League Premier - Southern Central. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Needham Market е на позиция 5 с 23 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 2 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 28:19. Записаната форма е WWWDL. Leighton Town е на позиция 21 с 5 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 2 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 13:26. Записаната форма е LLLLL.

Последни резултати

Needham Market има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWDLWWLD. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Leighton Town има 0 победи, 0 равенства и 10 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLLLLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 2.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Needham Market с увереност 60%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 60.10%, 21.18% и 18.73%. Разликата в моделния momentum е 41.37 пункта в полза на Needham Market. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.48 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -11.06%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Генериран: 2026-10-27 14:30:06 · Заключен: 2026-10-27 20:25:36

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Needham Market и Leighton Town завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-27 22:41:50
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.