📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
1
0
Жълти картони
0
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

1
2
6
🟢 Basingstoke Town 🟡 Равенства Bracknell Town 🔴
Дата Мач Резултат
03.01.2026 Basingstoke Town - Bracknell Town 2 : 1
25.08.2025 Bracknell Town - Basingstoke Town 3 : 2
01.01.2025 Bracknell Town - Basingstoke Town 1 : 1
26.08.2024 Basingstoke Town - Bracknell Town 1 : 1
06.04.2024 Basingstoke Town - Bracknell Town 1 : 3
17.10.2023 Bracknell Town - Basingstoke Town 4 : 0
19.07.2022 Basingstoke Town - Bracknell Town 1 : 3
26.02.2022 Basingstoke Town - Bracknell Town 0 : 1
06.11.2021 Bracknell Town - Basingstoke Town 2 : 1

🗓 Последни мачове: Basingstoke Town

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Taunton Town - Basingstoke Town 4 - 3 L
22.08.2026 Basingstoke Town - Bath City 1 - 0 W
15.08.2026 Poole Town - Basingstoke Town 0 - 2 W
11.08.2026 Hanwell Town - Basingstoke Town 2 - 1 L
08.08.2026 Basingstoke Town - Evesham United 2 - 4 L

📆 Последни мачове: Bracknell Town

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Bracknell Town - Sholing 3 - 1 W
22.08.2026 Yate Town - Bracknell Town 2 - 1 L
15.08.2026 Bracknell Town - Malvern Town 0 - 0 D
11.08.2026 Bracknell Town - Gloucester City 3 - 2 W
08.08.2026 Plymouth Parkway - Bracknell Town 7 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Basingstoke Town и Bracknell Town е насрочена за 31.08.2026 14:00 в Non League Premier - Southern South. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Basingstoke Town е на позиция 14 с 3 точки. Записаната форма е WLL. Bracknell Town е на позиция 13 с 4 точки. Записаната форма е DWL.

Последни резултати

Basingstoke Town има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLLWLWWW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Bracknell Town има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWLDWWWL. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Basingstoke Town има 1 победи, равенствата са 2, а Bracknell Town има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.11. Двата отбора са отбелязали в 77.8% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-08-30 21:30:04 · Заключен: 2026-08-31 15:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Basingstoke Town и Bracknell Town завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 3.11 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 18:41:16
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.