Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 10.03.2026 | Berkhamsted - Hanwell Town | 2 : 3 |
| 25.08.2025 | Hanwell Town - Berkhamsted | 1 : 1 |
| 05.10.2024 | Hanwell Town - Berkhamsted | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Chippenham Town - Berkhamsted | 1 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Berkhamsted - Poole Town | 2 - 3 | L |
| 15.08.2026 | Taunton Town - Berkhamsted | 2 - 1 | L |
| 11.08.2026 | Chertsey Town - Berkhamsted | 4 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Berkhamsted - Havant & Wville | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Hanwell Town - Chichester City | 0 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Gloucester City - Hanwell Town | 1 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Hanwell Town - Sholing | 0 - 0 | D |
| 11.08.2026 | Hanwell Town - Basingstoke Town | 2 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Malvern Town - Hanwell Town | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Berkhamsted и Hanwell Town е насрочена за 31.08.2026 14:00 в Non League Premier - Southern South. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Berkhamsted е на позиция 15 с 3 точки. Записаната форма е LLW. Hanwell Town е на позиция 8 с 5 точки. Записаната форма е DWD.
Berkhamsted има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLWLLWLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Hanwell Town има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWDLWLDW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 3 директни срещи Berkhamsted има 0 победи, равенствата са 2, а Hanwell Town има 1 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Hanwell Town като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 5 завършени мача (20.0% покритие).
Срещата между Berkhamsted и Hanwell Town завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 3 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 7 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.