Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.04.2024 | Hanworth Villa - Chertsey Town | 1 : 2 |
| 09.09.2023 | Hanworth Villa - Chertsey Town | 1 : 1 |
| 12.08.2023 | Chertsey Town - Hanworth Villa | 2 : 1 |
| 26.12.2022 | Hanworth Villa - Chertsey Town | 0 : 4 |
| 29.08.2022 | Chertsey Town - Hanworth Villa | 1 : 1 |
| 20.08.2022 | Hanworth Villa - Chertsey Town | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Wimborne Town - Hanworth Villa | 0 - 0 | D |
| 22.08.2026 | Hanworth Villa - Evesham United | 4 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Bath City - Hanworth Villa | 1 - 0 | L |
| 12.08.2026 | Gosport Borough - Hanworth Villa | 0 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Hanworth Villa - Taunton Town | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Chertsey Town - Frome Town | 1 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Sholing - Chertsey Town | 2 - 4 | W |
| 15.08.2026 | Chertsey Town - Yate Town | 1 - 1 | D |
| 11.08.2026 | Chertsey Town - Berkhamsted | 4 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Gloucester City - Chertsey Town | 0 - 1 | W |
Предстоящата среща между Hanworth Villa и Chertsey Town е насрочена за 31.08.2026 14:00 в Non League Premier - Southern South. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Hanworth Villa е на позиция 6 с 6 точки. Записаната форма е LWW. Chertsey Town е на позиция 1 с 7 точки. Записаната форма е DWW.
Hanworth Villa има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWWWWWWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Chertsey Town има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWWWWWWL. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 6 директни срещи Hanworth Villa има 1 победи, равенствата са 2, а Chertsey Town има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.83. Двата отбора са отбелязали в 83.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Hanworth Villa и Chertsey Town завърши при резултат 4:1. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 2.83 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 6 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.