Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 03.01.2026 | Poole Town - Plymouth Parkway | 7 : 0 |
| 25.10.2025 | Plymouth Parkway - Poole Town | 1 : 1 |
| 25.08.2025 | Plymouth Parkway - Poole Town | 0 : 1 |
| 29.03.2025 | Plymouth Parkway - Poole Town | 3 : 1 |
| 24.09.2024 | Poole Town - Plymouth Parkway | 3 : 1 |
| 16.04.2024 | Poole Town - Plymouth Parkway | 2 : 2 |
| 01.04.2024 | Plymouth Parkway - Poole Town | 1 : 0 |
| 28.02.2023 | Poole Town - Plymouth Parkway | 0 : 0 |
| 28.01.2023 | Plymouth Parkway - Poole Town | 4 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Evesham United - Plymouth Parkway | 1 - 3 | W |
| 22.08.2026 | Plymouth Parkway - Havant & Wville | 2 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Chippenham Town - Plymouth Parkway | 3 - 2 | L |
| 11.08.2026 | Bath City - Plymouth Parkway | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Plymouth Parkway - Bracknell Town | 7 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Poole Town - Yate Town | 2 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Berkhamsted - Poole Town | 2 - 3 | W |
| 15.08.2026 | Poole Town - Basingstoke Town | 0 - 2 | L |
| 11.08.2026 | Poole Town - Sholing | 0 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Chichester City - Poole Town | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Plymouth Parkway и Poole Town е насрочена за 31.08.2026 14:00 в Non League Premier - Southern South. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Plymouth Parkway е на позиция 10 с 4 точки. Записаната форма е LDW. Poole Town е на позиция 16 с 3 точки. Записаната форма е LLW.
Plymouth Parkway има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDWLWWDW. Средните стойности са 3 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Poole Town има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLWWDLDW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 9 директни срещи Plymouth Parkway има 3 победи, равенствата са 3, а Poole Town има 3 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 44.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 55.6%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Plymouth Parkway и Poole Town завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 7 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.