📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W L ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
0

🔁 Директни срещи

1
2
4
🟢 Sholing 🟡 Равенства Gosport Borough 🔴
Дата Мач Резултат
07.03.2026 Gosport Borough - Sholing 1 : 2
25.10.2025 Sholing - Gosport Borough 2 : 2
01.01.2025 Gosport Borough - Sholing 4 : 1
26.08.2024 Sholing - Gosport Borough 1 : 1
26.12.2023 Gosport Borough - Sholing 1 : 0
28.08.2023 Sholing - Gosport Borough 0 : 3
22.10.2011 Gosport Borough - Sholing 1 : 0

🗓 Последни мачове: Sholing

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Bracknell Town - Sholing 3 - 1 L
22.08.2026 Sholing - Chertsey Town 2 - 4 L
15.08.2026 Hanwell Town - Sholing 0 - 0 D
11.08.2026 Poole Town - Sholing 0 - 1 W
08.08.2026 Sholing - Bath City 1 - 2 L

📆 Последни мачове: Gosport Borough

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Gosport Borough - Malvern Town 4 - 2 W
22.08.2026 Frome Town - Gosport Borough 1 - 2 W
15.08.2026 Gosport Borough - Uxbridge 1 - 1 D
12.08.2026 Gosport Borough - Hanworth Villa 0 - 1 L
08.08.2026 Yate Town - Gosport Borough 1 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Sholing и Gosport Borough е насрочена за 31.08.2026 14:00 в Non League Premier - Southern South. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Sholing е на позиция 11 с 4 точки. Записаната форма е DWL. Gosport Borough е на позиция 21 с 1 точки. Записаната форма е DLL.

Последни резултати

Sholing има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWLWWLWD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Gosport Borough има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLLLWWLL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Sholing има 1 победи, равенствата са 2, а Gosport Borough има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.71. Двата отбора са отбелязали в 57.1% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 57.1%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 1.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-08-30 22:02:23 · Заключен: 2026-08-31 15:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Sholing и Gosport Borough завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.71 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 17:56:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.