📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D D W ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
4
W W L ? ?

🔁 Директни срещи

2
1
3
🟢 Yate Town 🟡 Равенства Taunton Town 🔴
Дата Мач Резултат
20.12.2025 Yate Town - Taunton Town 1 : 2
13.08.2025 Taunton Town - Yate Town 2 : 1
12.04.2022 Taunton Town - Yate Town 2 : 1
13.11.2021 Yate Town - Taunton Town 0 : 0
11.01.2020 Yate Town - Taunton Town 4 : 1
14.08.2019 Taunton Town - Yate Town 0 : 4

🗓 Последни мачове: Yate Town

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Poole Town - Yate Town 2 - 1 L
22.08.2026 Yate Town - Bracknell Town 2 - 1 W
15.08.2026 Chertsey Town - Yate Town 1 - 1 D
11.08.2026 Chippenham Town - Yate Town 1 - 1 D
08.08.2026 Yate Town - Gosport Borough 1 - 0 W

📆 Последни мачове: Taunton Town

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Taunton Town - Basingstoke Town 4 - 3 W
22.08.2026 Uxbridge - Taunton Town 5 - 4 L
15.08.2026 Taunton Town - Berkhamsted 2 - 1 W
11.08.2026 Taunton Town - Malvern Town 5 - 2 W
08.08.2026 Hanworth Villa - Taunton Town 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Yate Town и Taunton Town е насрочена за 31.08.2026 14:00 в Non League Premier - Southern South. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Yate Town е на позиция 9 с 5 точки. Записаната форма е DDW. Taunton Town е на позиция 5 с 6 точки. Записаната форма е WWL.

Последни резултати

Yate Town има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDWLLWWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Taunton Town има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWLLDLWW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Yate Town има 2 победи, равенствата са 1, а Taunton Town има 3 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 83.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Taunton Town като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 5 завършени мача (40.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 22:02:25 · Заключен: 2026-08-31 15:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Yate Town и Taunton Town завърши при резултат 1:4. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 3 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 17:53:03
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.