Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 07.03.2026 | Chertsey Town - Basingstoke Town | 4 : 2 |
| 14.10.2025 | Basingstoke Town - Chertsey Town | 2 : 1 |
| 08.03.2025 | Basingstoke Town - Chertsey Town | 1 : 3 |
| 12.11.2024 | Chertsey Town - Basingstoke Town | 3 : 0 |
| 14.02.2023 | Basingstoke Town - Chertsey Town | 3 : 1 |
| 23.09.2022 | Chertsey Town - Basingstoke Town | 0 : 3 |
| 19.02.2022 | Chertsey Town - Basingstoke Town | 0 : 0 |
| 16.11.2021 | Basingstoke Town - Chertsey Town | 1 : 5 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Bracknell Town - Chertsey Town | 1 - 2 | W |
| 31.10.2026 | Chertsey Town - Basingstoke Town | 4 - 3 | W |
| 27.10.2026 | Poole Town - Chertsey Town | 2 - 2 | D |
| 24.10.2026 | Takeley - Chertsey Town | 0 - 4 | W |
| 20.10.2026 | Chertsey Town - Evesham United | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Chertsey Town - Basingstoke Town | 4 - 3 | L |
| 27.10.2026 | Basingstoke Town - Uxbridge | 0 - 2 | L |
| 24.10.2026 | Basingstoke Town - Plymouth Parkway | 2 - 0 | W |
| 17.10.2026 | Gosport Borough - Basingstoke Town | 4 - 0 | L |
| 17.10.2026 | Berkhamsted - Basingstoke Town | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Chertsey Town и Basingstoke Town е насрочена за 31.10.2026 15:00 в Non League Premier - Southern South. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Chertsey Town е на позиция 8 с 20 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 5 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 27:20. Записаната форма е DWDDL. Basingstoke Town е на позиция 13 с 15 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 3 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 21:27. Записаната форма е LWLLW.
Chertsey Town има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLDDWLDD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Basingstoke Town има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLWLLDDL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 8 директни срещи Chertsey Town има 4 победи, равенствата са 1, а Basingstoke Town има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.63. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 87.5%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 14.50, оценка 87/100, успеваемост на групата 87.18% при 78 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Chertsey Town като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 13 завършени мача (7.7% покритие). Дисциплинарният профил на Basingstoke Town като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 1.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 14 завършени мача (7.1% покритие).
Срещата между Chertsey Town и Basingstoke Town завърши при резултат 4:3. В двубоя бяха отбелязани общо 7 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 8 директни срещи е 3.63 гола, а този двубой завърши с 7. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 87.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 14.5. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.