Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.04.2026 | Al Shahaniya - Al Shamal | 2 : 0 |
| 27.01.2026 | Al Shahaniya - Al Shamal | 1 : 0 |
| 23.11.2025 | Al Shamal - Al Shahaniya | 4 : 0 |
| 23.09.2025 | Al Shahaniya - Al Shamal | 0 : 0 |
| 28.03.2025 | Al Shamal - Al Shahaniya | 3 : 0 |
| 26.10.2024 | Al Shahaniya - Al Shamal | 2 : 0 |
| 08.04.2022 | Al Shahaniya - Al Shamal | 2 : 3 |
| 11.04.2021 | Al Shahaniya - Al Shamal | 0 : 3 |
| 10.02.2021 | Al Shamal - Al Shahaniya | 2 : 1 |
| 06.12.2020 | Al Shahaniya - Al Shamal | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Al Shamal - Al-Rayyan SC | 3 - 3 | D |
| 27.08.2026 | Al-Gharafa - Al Shamal | 1 - 3 | W |
| 21.08.2026 | Al-Arabi SC - Al Shamal | 2 - 2 | D |
| 01.05.2026 | Al Shamal - Al Sadd | 4 - 6 | L |
| 27.04.2026 | Al Sadd - Al Shamal | 3 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Al Shahaniya - Al-Sailiya | 3 - 2 | W |
| 21.08.2026 | Al-Gharafa - Al Shahaniya | 2 - 1 | L |
| 08.05.2026 | Al Shahaniya - Al Kharaitiyat | 3 - 0 | W |
| 27.04.2026 | Al-Gharafa - Al Shahaniya | 1 - 1 | D |
| 08.04.2026 | Al Shahaniya - Al Shamal | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Al Shamal и Al Shahaniya е насрочена за 04.09.2026 14:00 в Stars League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Al Shamal е на позиция 3 с 4 точки. Записаната форма е WD. Al Shahaniya е на позиция 5 с 3 точки. Записаната форма е WL.
Al Shamal има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDLLLLWLW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Al Shahaniya има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDWLLLWW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Al Shamal има 5 победи, равенствата са 2, а Al Shahaniya има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Al Shamal 0 / Al Shahaniya 0 подкрепя Al Shamal със средна промяна 2.79 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.55). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.96% при 539 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Al Shahaniya като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Al Shamal и Al Shahaniya завърши при резултат 4:2. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Al Shahaniya като гост беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Al Shahaniya получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Al Shamal с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.79 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 4:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.55. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.