📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W ? ? ?
4
🏟
✔ Краен резултат
1
L W ? ? ?
Владение на топката
41%
59%
14
Общо удари
17
5
Точни удари
5
5
Неточни удари
7
4
Корнери
6
0
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
12
Удари в наказателното поле
10
2
Удари извън наказателното поле
7
4
Блокирани удари
5
4
Спасявания
1
13
Нарушения
13
380
Точни пасове
354
438
Общо пасове
410
11
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

6
3
1
🟢 Al Sadd 🟡 Равенства Al-Gharafa 🔴
Дата Мач Резултат
01.09.2026 Al Sadd - Al-Gharafa 2 : 1
09.05.2026 Al-Gharafa - Al Sadd 4 : 1
31.01.2026 Al-Gharafa - Al Sadd 1 : 3
01.09.2025 Al-Gharafa - Al Sadd 3 : 3
28.08.2025 Al Sadd - Al-Gharafa 2 : 0
14.05.2025 Al-Gharafa - Al Sadd 2 : 2
27.02.2025 Al-Gharafa - Al Sadd 0 : 4
26.09.2024 Al Sadd - Al-Gharafa 4 : 2
06.03.2024 Al-Gharafa - Al Sadd 2 : 2
28.09.2023 Al Sadd - Al-Gharafa 4 : 0

🗓 Последни мачове: Al Sadd

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Al Sadd - Al-Gharafa 2 - 1 W
28.08.2026 Qatar SC - Al Sadd 2 - 6 W
22.08.2026 Al Sadd - Al Ahli Doha 3 - 1 W
30.07.2026 Trabzonspor - Al Sadd 0 - 1 W
17.07.2026 Sigma Olomouc - Al Sadd 2 - 1 L

📆 Последни мачове: Al-Gharafa

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Al Sadd - Al-Gharafa 2 - 1 L
27.08.2026 Al-Gharafa - Al Shamal 1 - 3 L
21.08.2026 Al-Gharafa - Al Shahaniya 2 - 1 W
09.05.2026 Al Sadd - Al-Gharafa 4 - 1 L
05.05.2026 Al Wakrah - Al-Gharafa 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Al Sadd и Al-Gharafa е насрочена за 05.09.2026 16:15 в Stars League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Al Sadd е на позиция 1 с 6 точки. Записаната форма е WW. Al-Gharafa е на позиция 8 с 3 точки. Записаната форма е LW.

Последни резултати

Al Sadd има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLWWWWD. Средните стойности са 3.30 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Al-Gharafa има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLDWDDLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Al Sadd има 6 победи, равенствата са 3, а Al-Gharafa има 1 победи. Средният общ брой голове е 4.20. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Al Sadd с увереност 64%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 63.58%, 19.14% и 17.28%. Разликата в моделния momentum е 46.29 пункта в полза на Al Sadd. Оценката за качество на входните данни е 78/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.43 при 1xBet. Съхраненият оценен EV е -9.09%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 20, оценка 87/100, успеваемост на групата 86.98% при 192 наблюдения). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Al Sadd като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 2 завършени мача (50.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 17:02:28 · Заключен: 2026-09-05 17:55:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Al Sadd и Al-Gharafa завърши при резултат 4:1. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 4.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 5. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.1. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Al Sadd като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Al Sadd получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 20. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 15 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 20:42:15
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.