📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟 700th Anniversary Stadium , Chiang Mai
✔ Краен резултат
4
? ? ? ? ?
1
Жълти картони
0
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

1
4
1
🟢 Lamphun Warrior 🟡 Равенства Uthai Thani 🔴
Дата Мач Резултат
21.03.2026 Uthai Thani - Lamphun Warrior 0 : 0
23.11.2025 Lamphun Warrior - Uthai Thani 2 : 2
27.04.2025 Uthai Thani - Lamphun Warrior 1 : 1
11.08.2024 Lamphun Warrior - Uthai Thani 1 : 0
13.05.2024 Lamphun Warrior - Uthai Thani 1 : 2
16.12.2023 Uthai Thani - Lamphun Warrior 2 : 2

🗓 Последни мачове: Lamphun Warrior

Дата Мач Резултат Изх.
17.05.2026 Prachuap - Lamphun Warrior 1 - 0 L
10.05.2026 Buriram United - Lamphun Warrior 1 - 1 D
03.05.2026 Lamphun Warrior - Chiangrai United 0 - 0 D
26.04.2026 Rayong FC - Lamphun Warrior 1 - 1 D
11.04.2026 Lamphun Warrior - Ratchaburi 1 - 2 L

📆 Последни мачове: Uthai Thani

Дата Мач Резултат Изх.
10.05.2026 Chiangrai United - Uthai Thani 1 - 0 L
03.05.2026 Prachuap - Uthai Thani 2 - 0 L
29.04.2026 Uthai Thani - Bangkok United 1 - 1 D
25.04.2026 Uthai Thani - Port FC 0 - 1 L
18.04.2026 Uthai Thani - Rayong FC 4 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Lamphun Warrior и Uthai Thani е насрочена за 06.09.2026 11:30 в Thai League 1. Посоченият стадион е 700th Anniversary Stadium, Chiang Mai. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Lamphun Warrior има 1 победи, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDDLWDDLD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Uthai Thani има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLWDDLLW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Lamphun Warrior има 1 победи, равенствата са 4, а Uthai Thani има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.20; над 7.5 корнера — 96%; над 8.5 корнера — 85%; над 9.5 корнера — 76%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Lamphun Warrior -0.25 / Uthai Thani +0.25 подкрепя Uthai Thani със средна промяна 1.77 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Генериран: 2026-09-06 10:15:03 · Заключен: 2026-09-06 13:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Lamphun Warrior и Uthai Thani завърши при резултат 1:4. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 2.33 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Uthai Thani с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.77 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:4 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 15:27:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.