📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D D ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
1
0
Жълти картони
0
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

4
2
0
🟢 Torreense U23 🟡 Равенства Sporting Braga U23 🔴
Дата Мач Резултат
28.04.2026 Torreense U23 - Sporting Braga U23 1 : 1
25.02.2026 Sporting Braga U23 - Torreense U23 0 : 2
18.12.2024 Torreense U23 - Sporting Braga U23 1 : 0
01.10.2024 Sporting Braga U23 - Torreense U23 1 : 1
05.12.2023 Torreense U23 - Sporting Braga U23 1 : 0
16.09.2023 Sporting Braga U23 - Torreense U23 1 : 2

🗓 Последни мачове: Torreense U23

Дата Мач Резултат Изх.
18.08.2026 Torreense U23 - Portimonense U23 1 - 1 D
11.08.2026 Famalicão U23 - Torreense U23 2 - 2 D
11.05.2026 Torreense U23 - Leixões U23 0 - 2 L
28.04.2026 Torreense U23 - Sporting Braga U23 1 - 1 D
21.04.2026 Famalicão U23 - Torreense U23 2 - 1 L

📆 Последни мачове: Sporting Braga U23

Дата Мач Резултат Изх.
24.08.2026 Sporting Braga U23 - Gil Vicente U23 1 - 0 W
18.08.2026 Felgueiras U23 - Sporting Braga U23 0 - 2 W
11.08.2026 Sporting Braga U23 - Farense U23 2 - 3 L
11.05.2026 Benfica U23 - Sporting Braga U23 1 - 1 D
28.04.2026 Torreense U23 - Sporting Braga U23 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Torreense U23 и Sporting Braga U23 е насрочена за 31.08.2026 14:00 в Liga Revelação U23. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Torreense U23 е на позиция 10 с 2 точки. Записаната форма е DD. Sporting Braga U23 е на позиция 4 с 6 точки. Записаната форма е WWL.

Последни резултати

Torreense U23 има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLDLWDDWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Sporting Braga U23 има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDDLLLWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Torreense U23 има 4 победи, равенствата са 2, а Sporting Braga U23 има 0 победи. Средният общ брой голове е 1.83. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 16.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65). Поне 1 гол в мача (квота 9.05, оценка 89/100, успеваемост на групата 89.29% при 28 наблюдения).

Генериран: 2026-08-30 22:02:26 · Заключен: 2026-08-31 15:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Torreense U23 и Sporting Braga U23 завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 1.83 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 9.05. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 17:55:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.