📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W D W ?
2
🏟
✔ Краен резултат
1
D W L W ?

🔁 Директни срещи

1
4
4
🟢 Schott Mainz 🟡 Равенства Pirmasens 🔴
Дата Мач Резултат
07.12.2024 Pirmasens - Schott Mainz 1 : 1
20.08.2024 Schott Mainz - Pirmasens 2 : 2
27.01.2024 Schott Mainz - Pirmasens 0 : 1
28.05.2023 Schott Mainz - Pirmasens 4 : 1
22.04.2023 Pirmasens - Schott Mainz 1 : 1
07.05.2022 Pirmasens - Schott Mainz 2 : 1
13.11.2021 Schott Mainz - Pirmasens 0 : 1
12.06.2021 Pirmasens - Schott Mainz 3 : 0
30.01.2021 Schott Mainz - Pirmasens 1 : 1

🗓 Последни мачове: Schott Mainz

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 TuS RW Koblenz - Schott Mainz 1 - 1 D
23.08.2026 Schott Mainz - Borussia Mönchengladbach 0 - 5 L
15.08.2026 FV Engers 07 - Schott Mainz 1 - 3 W
12.08.2026 Schott Mainz - Cosmos Koblenz 4 - 1 W
08.08.2026 Schott Mainz - FC Emmelshausen-Karbach 2 - 2 D

📆 Последни мачове: Pirmasens

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Pirmasens - Eisbachtal 3 - 0 W
21.08.2026 Diefflen - Pirmasens 2 - 2 D
15.08.2026 Pirmasens - Mechtersheim 2 - 0 W
08.08.2026 Wormatia Worms - Pirmasens 4 - 0 L
01.08.2026 Pirmasens - Hertha Wiesbach 6 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Schott Mainz и Pirmasens е насрочена за 05.09.2026 12:00 в Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Schott Mainz е на позиция 1 с 10 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:0. Записаната форма е WWDW. Pirmasens е на позиция 4 с 7 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 6:2. Записаната форма е DWLW.

Последни резултати

Schott Mainz има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWWDWLLWW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Pirmasens има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWLLLWW. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Schott Mainz има 1 победи, равенствата са 4, а Pirmasens има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.56. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 44.4%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-05 12:00:07 · Заключен: 2026-09-05 13:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Schott Mainz и Pirmasens завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 2.56 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 16:12:17
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.