Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.09.2026 | Korona Kielce U19 - Raków Częstochowa U19 | 0 : 5 |
| 23.03.2024 | Korona Kielce U19 - Raków Częstochowa U19 | 1 : 0 |
| 09.09.2023 | Raków Częstochowa U19 - Korona Kielce U19 | 0 : 1 |
| 03.12.2022 | Raków Częstochowa U19 - Korona Kielce U19 | 5 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Śląsk Wrocław U19 - Korona Kielce U19 | 1 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Korona Kielce U19 - Legia Warszawa U19 | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Wisła Kraków U19 - Korona Kielce U19 | 2 - 2 | D |
| 08.08.2026 | Korona Kielce U19 - Zagłębie Lubin U19 | 1 - 2 | L |
| 01.06.2024 | Pogoń Szczecin U19 - Korona Kielce U19 | 1 - 7 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Raków Częstochowa U19 - Miedź Legnica U19 | 0 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Jagiellonia U19 - Raków Częstochowa U19 | 4 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Raków Częstochowa U19 - Arka Gdynia U19 | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Raków Częstochowa U19 - Escola Varsovia U19 | 4 - 1 | W |
| 01.06.2024 | Raków Częstochowa U19 - Lech Poznań U19 | 1 - 2 | L |
Предстоящата среща между Korona Kielce U19 и Raków Częstochowa U19 е насрочена за 06.09.2026 10:00 в Central Youth League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Korona Kielce U19 е на позиция 16 с 2 точки. Записаната форма е LDDL. Raków Częstochowa U19 е на позиция 12 с 4 точки. Записаната форма е LLDW.
Korona Kielce U19 има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDLWLLWLW. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Raków Częstochowa U19 има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWLLLLWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 3 директни срещи Korona Kielce U19 има 2 победи, равенствата са 0, а Raków Częstochowa U19 има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.67. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 1.81).
Срещата между Korona Kielce U19 и Raków Częstochowa U19 завърши при резултат 0:5. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 2.67 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 1.81. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.