📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W D ? ?
1
🏟 Al Maktoum Stadium , Dubai
✔ Краен резултат
2
L W W ? ?
Владение на топката
52%
48%
13
Общо удари
9
4
Точни удари
4
6
Неточни удари
4
8
Корнери
3
4
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Засади
3
7
Удари в наказателното поле
6
6
Удари извън наказателното поле
3
3
Блокирани удари
1
2
Спасявания
3
12
Нарушения
8
261
Точни пасове
253
322
Общо пасове
314
8
Free Kicks
10

🔁 Директни срещи

5
3
2
🟢 Al Nasr 🟡 Равенства Ajman 🔴
Дата Мач Резултат
15.05.2026 Ajman - Al Nasr 2 : 2
24.08.2025 Al Nasr - Ajman 1 : 0
27.02.2025 Ajman - Al Nasr 2 : 1
05.10.2024 Al Nasr - Ajman 3 : 1
21.05.2024 Al Nasr - Ajman 1 : 1
02.04.2024 Ajman - Al Nasr 1 : 2
16.12.2023 Ajman - Al Nasr 0 : 3
14.09.2023 Al Nasr - Ajman 4 : 1
30.08.2023 Ajman - Al Nasr 2 : 2
04.02.2023 Ajman - Al Nasr 4 : 1

🗓 Последни мачове: Al Nasr

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Al Ain - Al Nasr 2 - 1 L
21.08.2026 Al Nasr - Al Wahda FC 1 - 0 W
14.08.2026 Al Nasr - Al-Ittihad Kalba 2 - 2 D
15.05.2026 Ajman - Al Nasr 2 - 2 D
11.05.2026 Al Nasr - Al-Ittihad Kalba 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Ajman

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Al-Jazira - Ajman 3 - 0 L
22.08.2026 Ajman - Hatta SC 4 - 3 W
14.08.2026 Al Wahda FC - Ajman 2 - 3 W
15.05.2026 Ajman - Al Nasr 2 - 2 D
10.05.2026 Dibba Al-Fujairah - Ajman 0 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Al Nasr и Ajman е насрочена за 06.09.2026 13:45 в Pro League. Посоченият стадион е Al Maktoum Stadium, Dubai. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Al Nasr е на позиция 8 с 4 точки. Записаната форма е LWD. Ajman е на позиция 6 с 6 точки. Записаната форма е LWW.

Последни резултати

Al Nasr има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDWLWWDD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Ajman има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDWDWLLD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Al Nasr има 5 победи, равенствата са 3, а Ajman има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.40. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 3.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.93; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 93%; над 9.5 корнера — 83%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Al Nasr -0.25 / Ajman +0.25 подкрепя Al Nasr със средна промяна 2.01 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.73% при 597 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Al Nasr като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Ajman като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 3 завършени мача (66.7% покритие).

Генериран: 2026-09-06 15:02:29 · Заключен: 2026-09-06 15:25:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Al Nasr и Ajman завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.93. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 93%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 83%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Al Nasr като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Al Nasr получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ajman като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Ajman получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Al Nasr с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.01 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 12 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 18:12:16
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.