📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L L ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
1
W L L ? ?
Владение на топката
32%
68%
11
Общо удари
10
7
Точни удари
2
2
Неточни удари
6
6
Корнери
1
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
0
Засади
2
8
Удари в наказателното поле
4
2
Удари извън наказателното поле
6
2
Блокирани удари
2
1
Спасявания
4
14
Нарушения
8
205
Точни пасове
466
266
Общо пасове
531
8
Free Kicks
14

🔁 Директни срещи

1
1
8
🟢 Al-Dhafra 🟡 Равенства Al Wahda FC 🔴
Дата Мач Резултат
16.05.2026 Al-Dhafra - Al Wahda FC 1 : 0
24.10.2025 Al Wahda FC - Al-Dhafra 3 : 1
19.09.2025 Al Wahda FC - Al-Dhafra 5 : 2
17.03.2023 Al-Dhafra - Al Wahda FC 1 : 3
25.10.2022 Al Wahda FC - Al-Dhafra 4 : 2
22.04.2022 Al Wahda FC - Al-Dhafra 3 : 2
29.10.2021 Al-Dhafra - Al Wahda FC 1 : 3
16.03.2021 Al-Dhafra - Al Wahda FC 0 : 3
01.12.2020 Al Wahda FC - Al-Dhafra 1 : 1
14.03.2020 Al-Dhafra - Al Wahda FC 1 : 2

🗓 Последни мачове: Al-Dhafra

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Khorfakkan - Al-Dhafra 2 - 0 L
22.08.2026 Shabab Al Ahli Dubai - Al-Dhafra 2 - 0 L
15.08.2026 Al-Dhafra - Sharjah FC 1 - 3 L
16.05.2026 Al-Dhafra - Al Wahda FC 1 - 0 W
10.05.2026 Al Ain - Al-Dhafra 5 - 0 L

📆 Последни мачове: Al Wahda FC

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Al Wahda FC - Baniyas SC 2 - 1 W
21.08.2026 Al Nasr - Al Wahda FC 1 - 0 L
14.08.2026 Al Wahda FC - Ajman 2 - 3 L
14.07.2026 Buchbach - Al Wahda FC 2 - 2 D
16.05.2026 Al-Dhafra - Al Wahda FC 1 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Al-Dhafra и Al Wahda FC е насрочена за 06.09.2026 19:15 в Pro League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Al-Dhafra е на позиция 14 с 0 точки. Записаната форма е LLL. Al Wahda FC е на позиция 9 с 3 точки. Записаната форма е WLL.

Последни резултати

Al-Dhafra има 1 победи, 1 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWLDLLLL. Средните стойности са 0.40 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Al Wahda FC има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDLDLDWW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Al-Dhafra има 1 победи, равенствата са 1, а Al Wahda FC има 8 победи. Средният общ брой голове е 3.90. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 94%; над 9.5 корнера — 84%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Al-Dhafra 0 / Al Wahda FC 0 подкрепя Al Wahda FC със средна промяна 1.41 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.03% при 606 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Al-Dhafra като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Al Wahda FC като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:33 · Заключен: 2026-09-06 18:19:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Al-Dhafra и Al Wahda FC завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.9 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 94%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 84%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Al-Dhafra като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Al-Dhafra получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Al Wahda FC като гост беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Al Wahda FC получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Al Wahda FC с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.41 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 21:03:18
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.