Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.08.2026 | SHANGHAI SIPG - Shandong Luneng | 0 : 1 |
| 17.04.2026 | Shandong Luneng - SHANGHAI SIPG | 0 : 0 |
| 26.10.2025 | Shandong Luneng - SHANGHAI SIPG | 3 : 1 |
| 17.05.2025 | SHANGHAI SIPG - Shandong Luneng | 1 : 1 |
| 23.11.2024 | Shandong Luneng - SHANGHAI SIPG | 1 : 3 |
| 03.08.2024 | Shandong Luneng - SHANGHAI SIPG | 0 : 1 |
| 14.04.2024 | SHANGHAI SIPG - Shandong Luneng | 4 : 3 |
| 29.10.2023 | SHANGHAI SIPG - Shandong Luneng | 1 : 1 |
| 03.07.2023 | Shandong Luneng - SHANGHAI SIPG | 1 : 1 |
| 23.12.2022 | SHANGHAI SIPG - Shandong Luneng | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Shanghai Shenhua - Shandong Luneng | 2 - 3 | W |
| 22.08.2026 | Qingdao Youth Island - Shandong Luneng | 2 - 0 | L |
| 14.08.2026 | Shandong Luneng - Qingdao Jonoon | 3 - 1 | W |
| 09.08.2026 | Shandong Luneng - Tianjin Teda | 2 - 1 | W |
| 01.08.2026 | SHANGHAI SIPG - Shandong Luneng | 0 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Sichuan Jiuniu - SHANGHAI SIPG | 0 - 1 | W |
| 23.08.2026 | SHANGHAI SIPG - Qingdao Jonoon | 2 - 1 | W |
| 19.08.2026 | SHANGHAI SIPG - Dalian Zhixing | 1 - 1 | D |
| 14.08.2026 | Wuhan Three Towns - SHANGHAI SIPG | 2 - 3 | W |
| 09.08.2026 | Chongqing Tongliang Long - SHANGHAI SIPG | 2 - 3 | W |
Предстоящата среща между Shandong Luneng и SHANGHAI SIPG е насрочена за 01.09.2026 11:35 в FA Cup. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Shandong Luneng има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWWLDLWL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. SHANGHAI SIPG има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWWLWDDL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Shandong Luneng има 2 победи, равенствата са 4, а SHANGHAI SIPG има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.38). Odd/Even — Odd (коефициент 1.89). Поне 1 гол в мача (квота 16, оценка 80/100, успеваемост на групата 80% при 70 наблюдения).
Срещата между Shandong Luneng и SHANGHAI SIPG завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.38. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 1.89. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 16. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.