Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 16.05.2026 | Polokwane City - Marumo Gallants | 1 : 1 |
| 31.08.2025 | Marumo Gallants - Polokwane City | 1 : 1 |
| 23.02.2025 | Marumo Gallants - Polokwane City | 0 : 0 |
| 15.12.2024 | Polokwane City - Marumo Gallants | 1 : 0 |
| 19.10.2024 | Polokwane City - Marumo Gallants | 2 : 3 |
| 23.01.2019 | Polokwane City - Marumo Gallants | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | Marumo Gallants - TS Galaxy | 2 - 3 | L |
| 19.08.2026 | Mamelodi Sundowns - Marumo Gallants | 2 - 0 | L |
| 14.08.2026 | Stellenbosch - Marumo Gallants | 3 - 1 | L |
| 11.08.2026 | Marumo Gallants - Kruger United | 0 - 0 | D |
| 23.05.2026 | Marumo Gallants - Stellenbosch | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Polokwane City - Milford FC | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Sekhukhune United - Polokwane City | 2 - 0 | L |
| 11.08.2026 | Polokwane City - Stellenbosch | 3 - 3 | D |
| 08.08.2026 | Mamelodi Sundowns - Polokwane City | 3 - 2 | L |
| 02.08.2026 | Richards Bay - Polokwane City | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Marumo Gallants и Polokwane City е насрочена за 04.09.2026 17:30 в Premier Soccer League. Посоченият стадион е Thohoyandou Stadium, Thohoyandou. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Marumo Gallants е на позиция 15 с 1 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е LLLD. Polokwane City е на позиция 11 с 5 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е DLDW.
Marumo Gallants има 0 победи, 7 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDDDDDDD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Polokwane City има 1 победи, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDLWDDDLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 6 директни срещи Marumo Gallants има 2 победи, равенствата са 3, а Polokwane City има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.17. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Marumo Gallants -0.75 / Polokwane City +0.75 подкрепя Polokwane City със средна промяна 3.18 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 12 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.05).
Дисциплинарният профил на Marumo Gallants като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Polokwane City като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Marumo Gallants и Polokwane City завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 2.17 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.8. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Marumo Gallants като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Marumo Gallants получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Polokwane City като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Polokwane City получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Polokwane City с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 3.18 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.05. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 11 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.