📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D D D L ?
1
🏟
✔ Краен резултат
2
L W D W ?
Владение на топката
57%
43%
13
Общо удари
16
2
Точни удари
2
6
Неточни удари
6
6
Корнери
7
3
Жълти картони
0
0
Червени картони
0
0
Засади
5
6
Удари в наказателното поле
11
7
Удари извън наказателното поле
5
5
Блокирани удари
8
0
Спасявания
2
11
Нарушения
15
365
Точни пасове
271
461
Общо пасове
351
13
Free Kicks
10

🔁 Директни срещи

3
2
4
🟢 Richards Bay 🟡 Равенства Amazulu 🔴
Дата Мач Резултат
14.03.2026 Amazulu - Richards Bay 2 : 1
20.02.2026 Richards Bay - Amazulu 0 : 1
28.11.2025 Richards Bay - Amazulu 2 : 0
04.04.2025 Amazulu - Richards Bay 1 : 0
30.11.2024 Richards Bay - Amazulu 1 : 3
30.04.2024 Richards Bay - Amazulu 2 : 1
19.08.2023 Amazulu - Richards Bay 0 : 0
29.01.2023 Richards Bay - Amazulu 1 : 1
05.10.2022 Amazulu - Richards Bay 0 : 1

🗓 Последни мачове: Richards Bay

Дата Мач Резултат Изх.
26.08.2026 Richards Bay - Kaizer Chiefs 2 - 2 D
15.08.2026 Durban City - Richards Bay 1 - 1 D
11.08.2026 Chippa United - Richards Bay 1 - 1 D
02.08.2026 Richards Bay - Polokwane City 1 - 2 L
23.05.2026 Magesi - Richards Bay 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Amazulu

Дата Мач Резултат Изх.
26.08.2026 Mamelodi Sundowns - Amazulu 5 - 2 L
15.08.2026 Amazulu - Siwelele 2 - 0 W
12.08.2026 Amazulu - Orlando Pirates 1 - 1 D
09.08.2026 Amazulu - Sekhukhune United 3 - 4 L
01.08.2026 Stellenbosch - Amazulu 0 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Richards Bay и Amazulu е насрочена за 04.09.2026 17:30 в Premier Soccer League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Richards Bay е на позиция 12 с 3 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:2. Записаната форма е DDDL. Amazulu е на позиция 4 с 7 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 1:0. Записаната форма е LWDW.

Последни резултати

Richards Bay има 1 победи, 7 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDLLDDDDW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Amazulu има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLWWLDDW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Richards Bay има 3 победи, равенствата са 2, а Amazulu има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.89. Двата отбора са отбелязали в 44.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Richards Bay -0.5 / Amazulu +0.5 подкрепя Amazulu със средна промяна 1.08 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, Unibet) и до 10 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Richards Bay като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 4 завършени мача (75.0% покритие). Дисциплинарният профил на Amazulu като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 16:00:04 · Заключен: 2026-09-04 19:10:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Richards Bay и Amazulu завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 13 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 9 директни срещи е 1.89 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10. В мача бяха отчетени общо 13 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Richards Bay като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Richards Bay получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Amazulu като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Amazulu получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Amazulu с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.08 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 21:52:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.