📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D D W W ?
3
🏟 Peter Mokaba Stadium , Polokwane (Pietersburg)
✔ Краен резултат
2
D L L D ?
Владение на топката
55%
45%
16
Общо удари
8
6
Точни удари
3
6
Неточни удари
5
4
Корнери
2
2
Жълти картони
0
0
Червени картони
0
3
Засади
0
7
Удари в наказателното поле
3
9
Удари извън наказателното поле
5
4
Блокирани удари
0
2
Спасявания
4
8
Нарушения
12
450
Точни пасове
338
510
Общо пасове
416
11
Free Kicks
8

🔁 Директни срещи

0
1
1
🟢 Kaizer Chiefs 🟡 Равенства Siwelele 🔴
Дата Мач Резултат
29.04.2026 Siwelele - Kaizer Chiefs 2 : 0
22.10.2025 Kaizer Chiefs - Siwelele 0 : 0

🗓 Последни мачове: Kaizer Chiefs

Дата Мач Резултат Изх.
26.08.2026 Richards Bay - Kaizer Chiefs 2 - 2 D
15.08.2026 Kaizer Chiefs - Mamelodi Sundowns 1 - 1 D
12.08.2026 Kaizer Chiefs - Sekhukhune United 2 - 0 W
09.08.2026 Kaizer Chiefs - Golden Arrows 0 - 1 L
01.08.2026 Kruger United - Kaizer Chiefs 1 - 3 W

📆 Последни мачове: Siwelele

Дата Мач Резултат Изх.
25.08.2026 Siwelele - Chippa United 1 - 1 D
15.08.2026 Amazulu - Siwelele 2 - 0 L
12.08.2026 Milford FC - Siwelele 1 - 0 L
02.08.2026 Siwelele - TS Galaxy 2 - 2 D
23.05.2026 Sekhukhune United - Siwelele 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Kaizer Chiefs и Siwelele е насрочена за 06.09.2026 15:30 в Premier Soccer League. Посоченият стадион е Peter Mokaba Stadium, Polokwane (Pietersburg). Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Kaizer Chiefs е на позиция 3 с 8 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:1. Записаната форма е DDWW. Siwelele е на позиция 14 с 2 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:2. Записаната форма е DLLD.

Последни резултати

Kaizer Chiefs има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWLWLLWWD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Siwelele има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLDDWLDWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Kaizer Chiefs има 0 победи, равенствата са 1, а Siwelele има 1 победи. Средният общ брой голове е 1. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 88%; над 9.5 корнера — 79%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Kaizer Chiefs или равенство (1X) с увереност 85%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 57.32%, 27.69% и 15.00%. Разликата в моделния momentum е 42.32 пункта в полза на Kaizer Chiefs. Оценката за качество на входните данни е 88/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.08 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -8.20%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 2.30).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Kaizer Chiefs като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Siwelele като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.50 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 16:02:18 · Заключен: 2026-09-06 17:10:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Kaizer Chiefs и Siwelele завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.5. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 88%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 79%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Kaizer Chiefs като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Kaizer Chiefs получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Siwelele като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0.5 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Siwelele получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 2.3. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 19:52:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.