Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 30.08.2026 | Golden Arrows - Mamelodi Sundowns | 2 : 3 |
| 23.08.2026 | Mamelodi Sundowns - Golden Arrows | 0 : 1 |
| 04.03.2026 | Mamelodi Sundowns - Golden Arrows | 2 : 1 |
| 24.09.2025 | Golden Arrows - Mamelodi Sundowns | 1 : 0 |
| 05.03.2025 | Golden Arrows - Mamelodi Sundowns | 1 : 1 |
| 02.02.2025 | Mamelodi Sundowns - Golden Arrows | 4 : 0 |
| 19.10.2024 | Mamelodi Sundowns - Golden Arrows | 5 : 0 |
| 08.05.2024 | Golden Arrows - Mamelodi Sundowns | 0 : 0 |
| 15.08.2023 | Mamelodi Sundowns - Golden Arrows | 4 : 0 |
| 12.04.2023 | Golden Arrows - Mamelodi Sundowns | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Golden Arrows - Mamelodi Sundowns | 2 - 3 | L |
| 26.08.2026 | Golden Arrows - Stellenbosch | 1 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Mamelodi Sundowns - Golden Arrows | 0 - 1 | W |
| 16.08.2026 | TS Galaxy - Golden Arrows | 0 - 0 | D |
| 12.08.2026 | Durban City - Golden Arrows | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Mamelodi Sundowns - Milford FC | 2 - 0 | W |
| 30.08.2026 | Golden Arrows - Mamelodi Sundowns | 2 - 3 | W |
| 26.08.2026 | Mamelodi Sundowns - Amazulu | 5 - 2 | W |
| 23.08.2026 | Mamelodi Sundowns - Golden Arrows | 0 - 1 | L |
| 19.08.2026 | Mamelodi Sundowns - Marumo Gallants | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Golden Arrows и Mamelodi Sundowns е насрочена за 06.09.2026 13:00 в Premier Soccer League. Посоченият стадион е Sugar Ray Xulu Stadium, Durban. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Golden Arrows е на позиция 7 с 6 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е WDDD. Mamelodi Sundowns е на позиция 2 с 13 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е WWWDW.
Golden Arrows има 4 победи, 5 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDDWDDWD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 0.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 10%. Mamelodi Sundowns има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLWDWWDW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Golden Arrows има 2 победи, равенствата са 3, а Mamelodi Sundowns има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.03; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Mamelodi Sundowns с увереност 66%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 11.19%, 22.96% и 65.85%. Разликата в моделния momentum е 54.65 пункта в полза на Mamelodi Sundowns. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.36 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.45%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 2.30). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.29, оценка 82/100, успеваемост на коефициентната група 81.58% при 76 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.75, оценка 85/100, успеваемост на коефициентната група 75% при 20 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Golden Arrows като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Mamelodi Sundowns като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Golden Arrows и Mamelodi Sundowns завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.7 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.03. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Golden Arrows като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Golden Arrows получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Mamelodi Sundowns като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Mamelodi Sundowns получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 2.3. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.29. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.