📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W W W
1
🏟 Moses Mabhida Stadium , Durban
✔ Краен резултат
0
L L D D L
Владение на топката
39%
61%
0.62
Очаквани голове (xG)
0.99
11
Общо удари
15
3
Точни удари
2
7
Неточни удари
7
2
Корнери
4
3
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
3
Засади
0
6
Удари в наказателното поле
8
5
Удари извън наказателното поле
7
1
Блокирани удари
6
2
Спасявания
2
14
Нарушения
13
270
Точни пасове
444
358
Общо пасове
531
13
Free Kicks
14

🔁 Директни срещи

4
2
4
🟢 Amazulu 🟡 Равенства Golden Arrows 🔴
Дата Мач Резултат
06.05.2026 Amazulu - Golden Arrows 1 : 1
02.12.2025 Golden Arrows - Amazulu 0 : 1
26.04.2025 Golden Arrows - Amazulu 0 : 1
04.01.2025 Amazulu - Golden Arrows 0 : 0
25.05.2024 Amazulu - Golden Arrows 1 : 3
12.11.2023 Golden Arrows - Amazulu 1 : 3
04.11.2023 Amazulu - Golden Arrows 3 : 0
13.05.2023 Golden Arrows - Amazulu 1 : 0
24.08.2022 Amazulu - Golden Arrows 0 : 1
24.05.2022 Amazulu - Golden Arrows 1 : 2

🗓 Последни мачове: Amazulu

Дата Мач Резултат Изх.
04.11.2026 Kaizer Chiefs - Amazulu 0 - 0 D
31.10.2026 Amazulu - Golden Arrows 1 - 0 W
25.10.2026 Kruger United - Amazulu 0 - 1 W
13.10.2026 Durban City - Amazulu 1 - 2 W
19.09.2026 Polokwane City - Amazulu 0 - 1 W

📆 Последни мачове: Golden Arrows

Дата Мач Резултат Изх.
04.11.2026 Golden Arrows - Marumo Gallants 0 - 0 D
03.11.2026 Mamelodi Sundowns - Golden Arrows 1 - 0 L
31.10.2026 Amazulu - Golden Arrows 1 - 0 L
24.10.2026 Golden Arrows - Chippa United 4 - 0 W
17.10.2026 Golden Arrows - Milford FC 0 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Amazulu и Golden Arrows е насрочена за 31.10.2026 16:00 в Premier Soccer League. Посоченият стадион е Moses Mabhida Stadium, Durban. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Amazulu е на позиция 3 с 19 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 12:8. Записаната форма е WWWWL. Golden Arrows е на позиция 8 с 8 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 5 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 3:4. Записаната форма е LDDLW.

Последни резултати

Amazulu има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWLWDLW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Golden Arrows има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDDLLWWDD. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Amazulu има 4 победи, равенствата са 2, а Golden Arrows има 4 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Amazulu -0.25 / Golden Arrows +0.25 подкрепя Golden Arrows със средна промяна 1.28 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Amazulu като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 8 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Golden Arrows като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 0.67 жълти, 0.00 червени и 0.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 8 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-10-31 16:03:59 · Заключен: 2026-10-31 16:40:53

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Amazulu и Golden Arrows завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 5 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.2. В мача бяха отчетени общо 5 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Amazulu като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Amazulu получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Golden Arrows като гост беше изчислен от 3 мача със средно 0.67 жълти, 0 червени и 0.67 общо картона на мач. В този двубой Golden Arrows получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Golden Arrows с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.28 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-31 19:41:53
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.