📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
3
🏟
✔ Краен резултат
2

🔁 Директни срещи

0
1
0
🟢 Isidro Metapán 🟡 Равенства Atletico Balboa 🔴
Дата Мач Резултат
02.08.2026 Atletico Balboa - Isidro Metapán 0 : 0

🗓 Последни мачове: Isidro Metapán

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Isidro Metapán - Municipal Limeño 1 - 1 D
24.10.2026 Alianza - Isidro Metapán 1 - 0 L
22.10.2026 FAS - Isidro Metapán 0 - 0 D
18.10.2026 Isidro Metapán - Fuerte San Francisco 3 - 2 W
11.10.2026 Águila - Isidro Metapán 3 - 0 L

📆 Последни мачове: Atletico Balboa

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Atletico Balboa - Alianza 1 - 0 W
25.10.2026 Fuerte San Francisco - Atletico Balboa 1 - 2 W
18.10.2026 Atletico Balboa - Águila 2 - 2 D
11.10.2026 Atletico Balboa - FAS 0 - 1 L
03.10.2026 Isidro Metapán - Atletico Balboa 3 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Isidro Metapán и Atletico Balboa е насрочена за 03.10.2026 23:00 в Primera Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Isidro Metapán е на позиция 3 с 23 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 2 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 17:10. Записаната форма е WDWWL. Atletico Balboa е на позиция 10 с 13 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 13:19. Записаната форма е LDLWL.

Последни резултати

Isidro Metapán има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLWLLWLWD. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Atletico Balboa има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWLLLWWD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи Isidro Metapán има 0 победи, равенствата са 1, а Atletico Balboa има 0 победи. Средният общ брой голове е 0. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Isidro Metapán с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 62.44%, 21.93% и 15.64%. Разликата в моделния momentum е 46.80 пункта в полза на Isidro Metapán. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.44 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.09%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Isidro Metapán 0 / Atletico Balboa 0 подкрепя Isidro Metapán със средна промяна 2.98 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.87). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Atletico Balboa като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 1.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 13 завършени мача (15.4% покритие).

Генериран: 2026-10-03 18:04:02 · Заключен: 2026-10-04 01:07:07

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Isidro Metapán и Atletico Balboa завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Isidro Metapán с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.98 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 3:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.87. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-04 03:09:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.