📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W L D D
1
🏟
✔ Краен резултат
2

🔁 Директни срещи

3
1
3
🟢 Inter 🟡 Равенства Municipal Limeño 🔴
Дата Мач Резултат
15.08.2026 Municipal Limeño - Inter 0 : 1
11.05.2026 Inter - Municipal Limeño 2 : 1
08.05.2026 Municipal Limeño - Inter 2 : 0
26.04.2026 Inter - Municipal Limeño 2 : 1
01.03.2026 Municipal Limeño - Inter 2 : 1
09.11.2025 Inter - Municipal Limeño 1 : 1
07.09.2025 Municipal Limeño - Inter 1 : 0

🗓 Последни мачове: Inter

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Inter - Platense 0 - 0 D
24.10.2026 Inca Aruba - Inter 0 - 2 W
17.10.2026 Inter - Municipal Limeño 1 - 2 L
14.10.2026 Cacahuatique - Inter 0 - 0 D
11.10.2026 Alianza - Inter 2 - 2 D

📆 Последни мачове: Municipal Limeño

Дата Мач Резултат Изх.
05.11.2026 Municipal Limeño - Fuerte San Francisco 1 - 1 D
01.11.2026 Isidro Metapán - Municipal Limeño 1 - 1 D
25.10.2026 Municipal Limeño - Cacahuatique 3 - 3 D
17.10.2026 Inter - Municipal Limeño 1 - 2 W
14.10.2026 Municipal Limeño - Águila 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Inter и Municipal Limeño е насрочена за 17.10.2026 01:00 в Primera Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Inter е на позиция 5 с 23 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 8 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 21:14. Записаната форма е DDLDD. Municipal Limeño е на позиция 8 с 17 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 21:22. Записаната форма е LLLLL.

Последни резултати

Inter има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLDDDWLWW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Municipal Limeño има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLWDWWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Inter има 3 победи, равенствата са 1, а Municipal Limeño има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.14. Двата отбора са отбелязали в 57.1% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 42.9%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Inter -0.25 / Municipal Limeño +0.25 подкрепя Inter със средна промяна 3.79 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 13 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Municipal Limeño като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 15 завършени мача (20.0% покритие).

Генериран: 2026-10-16 18:30:04 · Заключен: 2026-10-17 02:40:25

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Inter и Municipal Limeño завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 2.14 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Inter с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 3.79 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-17 04:55:25
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.