📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
5
5
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
0
4
🟢 Real San Joaquín 🟡 Равенства Deportes Rengo 🔴
Дата Мач Резултат
24.08.2025 Real San Joaquín - Deportes Rengo 2 : 1
07.04.2025 Deportes Rengo - Real San Joaquín 1 : 0
07.09.2024 Deportes Rengo - Real San Joaquín 1 : 0
28.04.2024 Real San Joaquín - Deportes Rengo 0 : 1
23.07.2023 Deportes Rengo - Real San Joaquín 2 : 0
11.03.2023 Real San Joaquín - Deportes Rengo 2 : 1

🗓 Последни мачове: Real San Joaquín

Дата Мач Резултат Изх.
22.08.2026 Provincial Ovalle - Real San Joaquín 1 - 1 D
10.08.2026 Real San Joaquín - Santiago Morning 2 - 2 D
12.07.2026 Colina - Real San Joaquín 5 - 1 L
05.07.2026 Real San Joaquín - Trasandino 1 - 2 L
28.06.2026 Municipal Salamanca - Real San Joaquín 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Deportes Rengo

Дата Мач Резултат Изх.
22.08.2026 Deportes Rengo - General Velásquez 1 - 1 D
16.08.2026 Deportes Rengo - Lota Schwager 1 - 0 W
08.08.2026 Colina - Deportes Rengo 0 - 1 W
12.07.2026 General Velásquez - Deportes Rengo 2 - 0 L
05.07.2026 Deportes Rengo - Santiago Morning 3 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Real San Joaquín и Deportes Rengo е насрочена за 31.08.2026 16:00 в Segunda División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Real San Joaquín е на позиция 9 с 13 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 16:17. Записаната форма е LLDWL. Deportes Rengo е на позиция 12 с 11 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 10:14. Записаната форма е LWLLD.

Последни резултати

Real San Joaquín има 1 победи, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLDWLDLD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Deportes Rengo има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLWLLDDW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Real San Joaquín има 2 победи, равенствата са 0, а Deportes Rengo има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.83. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Real San Joaquín като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 3.60 жълти, 0.20 червени и 3.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 80.0%, 40.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 14 завършени мача (71.4% покритие). Дисциплинарният профил на Deportes Rengo като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.17 червени и 3.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 12 от 12 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 00:05:03 · Заключен: 2026-08-31 17:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Real San Joaquín и Deportes Rengo завърши при резултат 2:5. В двубоя бяха отбелязани общо 7 гола. До почивката общият брой голове беше 5. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 1.83 гола, а този двубой завърши с 7. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Real San Joaquín като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 3.6 жълти, 0.2 червени и 3.8 общо картона на мач. В този двубой Real San Joaquín получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 1.2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 80%, 5+ в 20%, а червен картон в 20% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Deportes Rengo като гост беше изчислен от 6 мача със средно 3 жълти, 0.17 червени и 3.17 общо картона на мач. В този двубой Deportes Rengo получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.17 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 16.7% от мачовете.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 20:30:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.