Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 04.07.2026 | Deportes Rengo - Santiago Morning | 3 : 1 |
| 03.05.2026 | Santiago Morning - Deportes Rengo | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Deportes Rengo - Santiago Morning | 2 - 2 | D |
| 31.08.2026 | Real San Joaquín - Deportes Rengo | 2 - 5 | W |
| 22.08.2026 | Deportes Rengo - General Velásquez | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | Deportes Rengo - Lota Schwager | 1 - 0 | W |
| 08.08.2026 | Colina - Deportes Rengo | 0 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Deportes Rengo - Santiago Morning | 2 - 2 | D |
| 30.08.2026 | Santiago Morning - Provincial Ovalle | 0 - 0 | D |
| 22.08.2026 | Lota Schwager - Santiago Morning | 0 - 0 | D |
| 17.08.2026 | Santiago Morning - Colina | 2 - 1 | W |
| 10.08.2026 | Real San Joaquín - Santiago Morning | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Deportes Rengo и Santiago Morning е насрочена за 06.09.2026 19:00 в Segunda División. Посоченият стадион е Estadio Municipal Guillermo Guzmán Díaz, Rengo. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Deportes Rengo е на позиция 12 с 11 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 10:14. Записаната форма е LWLLD. Santiago Morning е на позиция 13 с 10 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 9:14. Записаната форма е LLDLD.
Deportes Rengo има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWLWLLDD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Santiago Morning има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDLLDLDDW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 2 директни срещи Deportes Rengo има 1 победи, равенствата са 0, а Santiago Morning има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.78).
Дисциплинарният профил на Deportes Rengo като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.33 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 33.3%, 33.3% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 13 от 13 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Santiago Morning като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.20 червени и 4.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 80.0%, 60.0% и 40.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 15 завършени мача (73.3% покритие).
Срещата между Deportes Rengo и Santiago Morning завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Deportes Rengo като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2 жълти, 0.33 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Deportes Rengo получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Santiago Morning като гост беше изчислен от 5 мача със средно 4 жълти, 0.2 червени и 4.2 общо картона на мач. В този двубой Santiago Morning получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 80%, 5+ в 40%, а червен картон в 20% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.78. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.