📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L D L L
1
🏟
✔ Краен резултат
0
4
Жълти картони
5
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
0
0
🟢 Colina 🟡 Равенства Real San Joaquín 🔴
Дата Мач Резултат
12.07.2026 Colina - Real San Joaquín 5 : 1
10.05.2026 Real San Joaquín - Colina 0 : 1

🗓 Последни мачове: Colina

Дата Мач Резултат Изх.
24.10.2026 Colina - Santiago Morning 1 - 1 D
11.10.2026 Deportes Rengo - Colina 2 - 1 L
04.10.2026 General Velásquez - Colina 2 - 3 W
27.09.2026 Colina - Real San Joaquín 1 - 0 W
07.09.2026 Provincial Ovalle - Colina 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Real San Joaquín

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Real San Joaquín - Provincial Ovalle 1 - 1 D
11.10.2026 Santiago Morning - Real San Joaquín 1 - 2 W
03.10.2026 Real San Joaquín - Lota Schwager 0 - 2 L
27.09.2026 Colina - Real San Joaquín 1 - 0 L
06.09.2026 General Velásquez - Real San Joaquín 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Colina и Real San Joaquín е насрочена за 27.09.2026 20:00 в Segunda División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Colina е на позиция 11 с 12 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 3 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 15:14. Записаната форма е WLDLL. Real San Joaquín е на позиция 9 с 13 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 16:17. Записаната форма е LLDWL.

Последни резултати

Colina има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLWLDLLL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Real San Joaquín има 1 победи, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDDLLDWLD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Colina има 2 победи, равенствата са 0, а Real San Joaquín има 0 победи. Средният общ брой голове е 3.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Colina 0 / Real San Joaquín 0 подкрепя Colina със средна промяна 1.66 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Colina като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.50 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 50.0% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 12 от 16 завършени мача (75.0% покритие). Дисциплинарният профил на Real San Joaquín като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.17 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 33.3% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 12 от 16 завършени мача (75.0% покритие).

Генериран: 2026-09-27 17:00:09 · Заключен: 2026-09-27 21:40:20

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Colina и Real San Joaquín завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Colina като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.5 жълти, 0.5 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Colina получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Real San Joaquín като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.33 жълти, 0.17 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Real San Joaquín получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 16.7% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Colina с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.66 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-28 00:31:17
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.