📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W L D
1
🏟
✔ Краен резултат
0
L L W D D
2
Жълти картони
6
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

2
1
1
🟢 Linares Unido 🟡 Равенства Colchagua 🔴
Дата Мач Резултат
12.07.2026 Linares Unido - Colchagua 4 : 0
10.05.2026 Colchagua - Linares Unido 3 : 0
06.02.2021 Linares Unido - Colchagua 1 : 1
23.12.2020 Colchagua - Linares Unido 0 : 3

🗓 Последни мачове: Linares Unido

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Linares Unido - Colchagua 1 - 0 W
29.08.2026 Concón National - Linares Unido 3 - 1 L
22.08.2026 Linares Unido - Santiago City 1 - 1 D
16.08.2026 Linares Unido - Provincial Osorno 1 - 0 W
09.08.2026 Trasandino - Linares Unido 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Colchagua

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Linares Unido - Colchagua 1 - 0 L
02.09.2026 Colchagua - Municipal Salamanca 0 - 1 L
22.08.2026 Trasandino - Colchagua 0 - 0 D
09.08.2026 Colchagua - Santiago City 0 - 1 L
12.07.2026 Linares Unido - Colchagua 4 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Linares Unido и Colchagua е насрочена за 05.09.2026 20:00 в Segunda División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Linares Unido е на позиция 6 с 19 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 1 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 16:12. Записаната форма е WWWLD. Colchagua е на позиция 3 с 22 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 15:11. Записаната форма е LLWDD.

Последни резултати

Linares Unido има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWWWWWLDW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Colchagua има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLLWDDDW. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Linares Unido има 2 победи, равенствата са 1, а Colchagua има 1 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 25% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%; Над 2.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Linares Unido като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.57 жълти, 0.00 червени и 2.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 57.1%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 15 завършени мача (86.7% покритие). Дисциплинарният профил на Colchagua като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.25 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 75.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 15 завършени мача (66.7% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:30:05 · Заключен: 2026-09-05 21:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Linares Unido и Colchagua завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 4 директни срещи е 3 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Linares Unido като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.57 жълти, 0 червени и 2.57 общо картона на мач. В този двубой Linares Unido получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.57 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Colchagua като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2.25 жълти, 0.25 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Colchagua получи 6 жълти и 1 червени картона, или 7 общо. Това е с 4.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 00:21:16
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.