Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.07.2026 | Concón National - Santiago City | 4 : 2 |
| 09.05.2026 | Santiago City - Concón National | 1 : 1 |
| 07.09.2025 | Santiago City - Concón National | 4 : 2 |
| 13.04.2025 | Concón National - Santiago City | 5 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Santiago City - Concón National | 3 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Linares Unido - Santiago City | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Santiago City - Municipal Salamanca | 0 - 0 | D |
| 09.08.2026 | Colchagua - Santiago City | 0 - 1 | W |
| 11.07.2026 | Concón National - Santiago City | 4 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Santiago City - Concón National | 3 - 0 | L |
| 29.08.2026 | Concón National - Linares Unido | 3 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Municipal Salamanca - Concón National | 0 - 2 | W |
| 16.08.2026 | Concón National - Trasandino | 1 - 3 | L |
| 08.08.2026 | Provincial Osorno - Concón National | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между Santiago City и Concón National е насрочена за 05.09.2026 19:30 в Segunda División. Посоченият стадион е Estadio Municipal de Lo Barnechea, Santiago de Chile. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Santiago City е на позиция 5 с 20 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 5 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 18:19. Записаната форма е LWLWD. Concón National е на позиция 4 с 21 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 3 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 16:10. Записаната форма е WLDWW.
Santiago City има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWLWDDDW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Concón National има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLWLDWWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 4 директни срещи Santiago City има 1 победи, равенствата са 1, а Concón National има 2 победи. Средният общ брой голове е 4.75. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Santiago City като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.33 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 9 от 14 завършени мача (64.3% покритие). Дисциплинарният профил на Concón National като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.60 жълти, 0.40 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 60.0%, 40.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 40.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 16 завършени мача (62.5% покритие).
Срещата между Santiago City и Concón National завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 4 директни срещи е 4.75 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Santiago City като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0.33 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Santiago City получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Concón National като гост беше изчислен от 5 мача със средно 2.6 жълти, 0.4 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Concón National получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 60%, 5+ в 20%, а червен картон в 40% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.