📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W L W W
2
🏟
✔ Краен резултат
1
D W W W L
0
Жълти картони
0
1
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

5
2
1
🟢 IFK Luleå 🟡 Равенства Täfteå 🔴
Дата Мач Резултат
23.05.2026 Täfteå - IFK Luleå 4 : 1
11.04.2026 IFK Luleå - Täfteå 4 : 0
10.08.2024 Täfteå - IFK Luleå 0 : 1
06.04.2024 IFK Luleå - Täfteå 1 : 1
31.08.2019 Täfteå - IFK Luleå 0 : 7
19.05.2019 IFK Luleå - Täfteå 4 : 0
22.09.2018 IFK Luleå - Täfteå 2 : 2
09.06.2018 Täfteå - IFK Luleå 0 : 2

🗓 Последни мачове: IFK Luleå

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Lucksta - IFK Luleå 0 - 1 W
22.08.2026 IFK Luleå - Kubikenborg 1 - 3 L
15.08.2026 Skellefteå - IFK Luleå 3 - 1 L
12.08.2026 IFK Luleå - Boden 0 - 1 L
08.08.2026 Gottne - IFK Luleå 0 - 1 W

📆 Последни мачове: Täfteå

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 IFK Östersund - Täfteå 6 - 2 L
22.08.2026 Täfteå - Lucksta 4 - 1 W
15.08.2026 Kubikenborg - Täfteå 3 - 1 L
12.08.2026 Täfteå - Skellefteå 0 - 2 L
08.08.2026 Boden - Täfteå 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между IFK Luleå и Täfteå е насрочена за 05.09.2026 11:00 в Division 2 - Norrland. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

IFK Luleå е на позиция 3 с 25 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 1 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 36:17. Записаната форма е LWLWW. Täfteå е на позиция 2 с 25 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 1 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 37:14. Записаната форма е DWWWL.

Последни резултати

IFK Luleå има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLWWLWLW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Täfteå има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLWDWWW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи IFK Luleå има 5 победи, равенствата са 2, а Täfteå има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.63. Двата отбора са отбелязали в 37.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 62.5%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-05 05:02:25 · Заключен: 2026-09-05 12:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между IFK Luleå и Täfteå завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 3.63 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 14:52:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.