Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 23.01.2026 | Carrarese - Empoli | 3 : 0 |
| 28.09.2025 | Empoli - Carrarese | 2 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Ascoli - Carrarese | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Carrarese - Mantova | 1 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Torino - Carrarese | 1 - 0 | L |
| 08.08.2026 | Virtus Entella - Carrarese | 0 - 1 | W |
| 26.07.2026 | Napoli - Carrarese | 2 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Mantova - Empoli | 3 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Empoli - Cremonese | 1 - 0 | W |
| 17.08.2026 | Pisa - Empoli | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Livorno - Empoli | 1 - 1 | D |
| 05.08.2026 | Prato - Empoli | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Carrarese и Empoli е насрочена за 05.09.2026 17:30 в Serie B. Посоченият стадион е Stadio dei Marmi, Carrara. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Carrarese има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWLLDLDL. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Empoli има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDDWDWLD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 2 директни срещи Carrarese има 1 победи, равенствата са 1, а Empoli има 0 победи. Средният общ брой голове е 3.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.40; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 99%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Carrarese -1 / Empoli +1 подкрепя Carrarese със средна промяна 2.06 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, Bet365) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Carrarese като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Empoli като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 7.00 жълти, 0.00 червени и 7.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 100.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Carrarese и Empoli завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.4. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 99%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Carrarese като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Carrarese получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Empoli като гост беше изчислен от 1 мача със средно 7 жълти, 0 червени и 7 общо картона на мач. В този двубой Empoli получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 100%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Carrarese с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 2.06 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.