Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.02.2023 | Vicenza Virtus - Virtus Entella | 4 : 1 |
| 18.01.2023 | Virtus Entella - Vicenza Virtus | 1 : 0 |
| 01.05.2021 | Virtus Entella - Vicenza Virtus | 1 : 2 |
| 30.12.2020 | Vicenza Virtus - Virtus Entella | 0 : 1 |
| 28.02.2017 | Vicenza Virtus - Virtus Entella | 2 : 2 |
| 01.10.2016 | Virtus Entella - Vicenza Virtus | 4 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Virtus Entella - Cesena | 1 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Sudtirol - Virtus Entella | 1 - 0 | L |
| 16.08.2026 | Hellas Verona - Virtus Entella | 2 - 2 | D |
| 08.08.2026 | Virtus Entella - Carrarese | 0 - 1 | L |
| 05.08.2026 | Virtus Entella - Novara | 2 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Avellino - Vicenza Virtus | 3 - 0 | L |
| 21.08.2026 | Vicenza Virtus - Catanzaro | 3 - 2 | W |
| 08.08.2026 | Vicenza Virtus - Catania | 1 - 1 | D |
| 25.07.2026 | Genoa - Vicenza Virtus | 2 - 2 | D |
| 16.05.2026 | Vicenza Virtus - Benevento | 1 - 4 | L |
Предстоящата среща между Virtus Entella и Vicenza Virtus е насрочена за 06.09.2026 13:00 в Serie B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Virtus Entella има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLWLWLWD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Vicenza Virtus има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDLWWDWL. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 6 директни срещи Virtus Entella има 3 победи, равенствата са 1, а Vicenza Virtus има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.17. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.14; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 96%; над 9.5 корнера — 86%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Дисциплинарният профил на Virtus Entella като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Vicenza Virtus като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Virtus Entella и Vicenza Virtus завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 3.17 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.14. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 96%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 86%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Virtus Entella като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Virtus Entella получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Vicenza Virtus като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Vicenza Virtus получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.