📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
3
? ? ? ? ?
Владение на топката
62%
38%
15
Общо удари
12
3
Точни удари
7
7
Неточни удари
4
4
Корнери
3
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Засади
2
12
Удари в наказателното поле
7
3
Удари извън наказателното поле
5
5
Блокирани удари
1
4
Спасявания
3
12
Нарушения
21
410
Точни пасове
237
494
Общо пасове
299
19
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

1
1
3
🟢 Juve Stabia 🟡 Равенства Pisa 🔴
Дата Мач Резултат
22.02.2025 Pisa - Juve Stabia 3 : 1
29.09.2024 Juve Stabia - Pisa 2 : 0
30.09.2020 Pisa - Juve Stabia 2 : 0
25.01.2020 Pisa - Juve Stabia 1 : 1
01.09.2019 Juve Stabia - Pisa 0 : 2

🗓 Последни мачове: Juve Stabia

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Sampdoria - Juve Stabia 1 - 2 W
23.08.2026 Palermo - Juve Stabia 1 - 0 L
16.08.2026 Frosinone - Juve Stabia 4 - 1 L
06.08.2026 Juve Stabia - Cavese 0 - 1 L
31.07.2026 Juve Stabia - Ischia 5 - 1 W

📆 Последни мачове: Pisa

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Pisa - Catanzaro 2 - 1 W
23.08.2026 Pisa - Padova 0 - 1 L
17.08.2026 Pisa - Empoli 1 - 1 D
08.08.2026 Bologna - Pisa 1 - 1 D
26.07.2026 Pisa - PRO Vercelli 0 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Juve Stabia и Pisa е насрочена за 06.09.2026 13:00 в Serie B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Juve Stabia има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLWLDWDL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Pisa има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDDLDWLLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 5 директни срещи Juve Stabia има 1 победи, равенствата са 1, а Pisa има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 89%; над 9.5 корнера — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Juve Stabia -1 / Pisa +1 подкрепя Pisa със средна промяна 5.11 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).

Генериран: 2026-09-06 13:02:24 · Заключен: 2026-09-06 14:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Juve Stabia и Pisa завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 5 директни срещи показва средно 2.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.6. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 89%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 80%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Pisa с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 5.11 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 18:20:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.