📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
3
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

4
2
2
🟢 Samartex 🟡 Равенства Karela 🔴
Дата Мач Резултат
18.01.2026 Karela - Samartex 0 : 1
21.09.2025 Samartex - Karela 1 : 1
16.04.2025 Samartex - Karela 2 : 0
06.10.2024 Karela - Samartex 1 : 1
09.06.2024 Karela - Samartex 4 : 2
24.12.2023 Samartex - Karela 3 : 0
02.04.2023 Karela - Samartex 1 : 0
20.11.2022 Samartex - Karela 1 : 0

🗓 Последни мачове: Samartex

Дата Мач Резултат Изх.
24.05.2026 Young Apostles - Samartex 0 - 0 D
17.05.2026 Samartex - Hearts of Oak 1 - 0 W
10.05.2026 Heart of Lions - Samartex 3 - 0 L
06.05.2026 Bibiani Gold Stars - Samartex 2 - 0 L
03.05.2026 Samartex - Basake Holy Stars 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Karela

Дата Мач Резултат Изх.
24.05.2026 Karela - Nations 0 - 1 L
17.05.2026 Karela - Swedru All Blacks 1 - 0 W
10.05.2026 Vision - Karela 3 - 0 L
06.05.2026 Hearts of Oak - Karela 0 - 0 D
03.05.2026 Karela - Young Apostles 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Samartex и Karela е насрочена за 06.09.2026 15:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Samartex е на позиция 10 с 0 точки. Karela е на позиция 12 с 0 точки.

Последни резултати

Samartex има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLDWWLDD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Karela има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDWDLWLW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Samartex има 4 победи, равенствата са 2, а Karela има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.25. Двата отбора са отбелязали в 37.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-06 15:30:03 · Заключен: 2026-09-06 16:40:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Samartex и Karela завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 2.25 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 19:45:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.