📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W W W
1
🏟 Stadionul Concordia , Chiajna
✔ Краен резултат
2
W D L L W
4
Жълти картони
2
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

4
0
2
🟢 Concordia 🟡 Равенства CS Afumati 🔴
Дата Мач Резултат
02.05.2026 CS Afumati - Concordia 1 : 0
27.09.2025 CS Afumati - Concordia 1 : 2
26.04.2025 Concordia - CS Afumati 4 : 0
03.08.2024 Concordia - CS Afumati 2 : 4
16.08.2023 CS Afumati - Concordia 0 : 1
07.10.2020 CS Afumati - Concordia 2 : 3

🗓 Последни мачове: Concordia

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Progresul Spartac - Concordia 2 - 5 W
29.08.2026 Metaloglobus - Concordia 1 - 3 W
22.08.2026 Concordia - FC Politehnica Timisoara 1 - 5 L
19.08.2026 Concordia - Oţelul 5 - 1 W
15.08.2026 Gloria Bistriţa - Concordia 1 - 2 W

📆 Последни мачове: CS Afumati

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 CS Afumati - Unirea Slobozia 2 - 1 W
23.08.2026 Viitorul Şelimbăr - CS Afumati 1 - 1 D
19.08.2026 CS Afumati - FC Voluntari 0 - 1 L
15.08.2026 CS Afumati - Chindia Targoviste 0 - 3 L
12.08.2026 Dunarea Calarasi - CS Afumati 0 - 3 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Concordia и CS Afumati е насрочена за 05.09.2026 08:00 в Liga II. Посоченият стадион е Stadionul Concordia, Chiajna. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Concordia е на позиция 3 с 12 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:1. Записаната форма е WLWWW. CS Afumati е на позиция 13 с 7 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е WDLLW.

Последни резултати

Concordia има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWWWWDL. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. CS Afumati има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLWLWWLW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Concordia има 4 победи, равенствата са 0, а CS Afumati има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.33. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Concordia или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 53.73%, 26.40% и 19.87%. Разликата в моделния momentum е 33.85 пункта в полза на Concordia. Оценката за качество на входните данни е 78/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.20 при Betano. Съхраненият оценен EV е -3.85%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.82).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Concordia като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на CS Afumati като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 20:00:04 · Заключен: 2026-09-05 09:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Concordia и CS Afumati завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 3.33 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Concordia като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Concordia получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на CS Afumati като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой CS Afumati получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 12:22:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.