📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟 700th Anniversary Stadium , Chiang Mai
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

3
1
2
🟢 Chiangmai United 🟡 Равенства Esan Pattaya 🔴
Дата Мач Резултат
07.03.2026 Esan Pattaya - Chiangmai United 4 : 1
23.11.2025 Chiangmai United - Esan Pattaya 1 : 2
06.04.2025 Esan Pattaya - Chiangmai United 0 : 3
14.12.2024 Chiangmai United - Esan Pattaya 2 : 1
10.03.2024 Chiangmai United - Esan Pattaya 2 : 0
11.11.2023 Esan Pattaya - Chiangmai United 2 : 2

🗓 Последни мачове: Chiangmai United

Дата Мач Резултат Изх.
25.04.2026 Kasetsart FC - Chiangmai United 3 - 4 W
18.04.2026 Chiangmai United - Nong Bua Pitchaya 3 - 0 W
04.04.2026 Chiangmai United - Rasi Salai United 1 - 2 L
21.03.2026 Khon Kaen United - Chiangmai United 2 - 1 L
14.03.2026 Chiangmai United - Trat FC 0 - 1 L

📆 Последни мачове: Esan Pattaya

Дата Мач Резултат Изх.
25.04.2026 Chainat - Esan Pattaya 1 - 2 W
19.04.2026 Esan Pattaya - Sisaket United 3 - 3 D
05.04.2026 Phrae United - Esan Pattaya 0 - 0 D
21.03.2026 Esan Pattaya - Kasetsart FC 3 - 0 W
14.03.2026 Nong Bua Pitchaya - Esan Pattaya 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Chiangmai United и Esan Pattaya е насрочена за 05.09.2026 11:30 в Thai League 2. Посоченият стадион е 700th Anniversary Stadium, Chiang Mai. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Chiangmai United е на позиция 15 с 0 точки. Esan Pattaya е на позиция 18 с 0 точки.

Последни резултати

Chiangmai United има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLLLLWLL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Esan Pattaya има 4 победи, 5 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDWDWLDWD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Chiangmai United има 3 победи, равенствата са 1, а Esan Pattaya има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.33. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 83.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Chiangmai United -0.75 / Esan Pattaya +0.75 подкрепя Esan Pattaya със средна промяна 1.36 процентни пункта при 1 букмейкъра (Pinnacle) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65). Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).

Генериран: 2026-09-05 10:11:02 · Заключен: 2026-09-05 13:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Chiangmai United и Esan Pattaya завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 3.33 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Esan Pattaya с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.36 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 15:28:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.