📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D L L ?
0
🏟
✔ Краен резултат
0
D L L W ?
Владение на топката
48%
52%
6
Общо удари
12
2
Точни удари
3
3
Неточни удари
6
3
Корнери
7
2
Жълти картони
5
0
Червени картони
0
2
Засади
2
4
Удари в наказателното поле
6
2
Удари извън наказателното поле
6
1
Блокирани удари
3
3
Спасявания
2
10
Нарушения
20
301
Точни пасове
321
354
Общо пасове
379
20
Free Kicks
9

🔁 Директни срещи

4
2
4
🟢 Al-Faisaly FC 🟡 Равенства Al-Hazm 🔴
Дата Мач Резултат
04.02.2025 Al-Faisaly FC - Al-Hazm 0 : 1
31.08.2024 Al-Hazm - Al-Faisaly FC 1 : 0
01.05.2023 Al-Hazm - Al-Faisaly FC 0 : 1
19.12.2022 Al-Faisaly FC - Al-Hazm 3 : 2
05.03.2022 Al-Faisaly FC - Al-Hazm 1 : 0
17.10.2021 Al-Hazm - Al-Faisaly FC 0 : 0
13.03.2020 Al-Hazm - Al-Faisaly FC 2 : 2
20.10.2019 Al-Faisaly FC - Al-Hazm 1 : 0
03.02.2019 Al-Faisaly FC - Al-Hazm 1 : 2
27.09.2018 Al-Hazm - Al-Faisaly FC 2 : 1

🗓 Последни мачове: Al-Faisaly FC

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Al-Qadisiyah FC - Al-Faisaly FC 3 - 1 L
26.08.2026 Al-Faisaly FC - Al-Fateh 1 - 1 D
21.08.2026 Al-Faisaly FC - NEOM 0 - 2 L
18.08.2026 Al-Faisaly FC - NEOM 1 - 3 L
14.08.2026 Al-Hilal Saudi FC - Al-Faisaly FC 4 - 2 L

📆 Последни мачове: Al-Hazm

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Al-Hazm - Al Shabab 1 - 1 D
24.08.2026 Al-Ittihad FC - Al-Hazm 3 - 2 L
21.08.2026 Al-Hazm - Al Diriyah 0 - 1 L
16.08.2026 Al Bukayriyah - Al-Hazm 2 - 3 W
13.08.2026 Abha - Al-Hazm 1 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Al-Faisaly FC и Al-Hazm е насрочена за 05.09.2026 15:50 в Pro League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Al-Faisaly FC е на позиция 18 с 1 точки. Записаната форма е LDLL. Al-Hazm е на позиция 11 с 4 точки. Записаната форма е DLLW.

Последни резултати

Al-Faisaly FC има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLLWWWWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Al-Hazm има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWWWLDLD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Al-Faisaly FC има 4 победи, равенствата са 2, а Al-Hazm има 4 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.18; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 96%; над 9.5 корнера — 86%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Al-Faisaly FC -0.75 / Al-Hazm +0.75 подкрепя Al-Faisaly FC със средна промяна 2.16 процентни пункта при 1 букмейкъра (Pinnacle) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Al-Faisaly FC като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.50 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Al-Hazm като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 16:00:12 · Заключен: 2026-09-05 17:30:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Al-Faisaly FC и Al-Hazm завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.18. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 96%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 86%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Al-Faisaly FC като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 0.5 червени и 3.5 общо картона на мач. В този двубой Al-Faisaly FC получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 50%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Al-Hazm като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Al-Hazm получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Al-Faisaly FC с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 2.16 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 20:12:15
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.