📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W W D ?
2
🏟 King Abdullah Sports City , Jeddah
✔ Краен резултат
1
W W W W ?
Владение на топката
55%
45%
15
Общо удари
15
3
Точни удари
8
9
Неточни удари
2
3
Корнери
14
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
0
2
Засади
2
8
Удари в наказателното поле
11
7
Удари извън наказателното поле
3
3
Блокирани удари
5
7
Спасявания
1
8
Нарушения
13
294
Точни пасове
355
372
Общо пасове
412
12
Free Kicks
8

🔁 Директни срещи

5
1
4
🟢 Al-Ittihad FC 🟡 Равенства Al-Nassr 🔴
Дата Мач Резултат
06.02.2026 Al-Nassr - Al-Ittihad FC 2 : 0
28.10.2025 Al-Nassr - Al-Ittihad FC 1 : 2
26.09.2025 Al-Ittihad FC - Al-Nassr 0 : 2
19.08.2025 Al-Nassr - Al-Ittihad FC 0 : 0
07.05.2025 Al-Nassr - Al-Ittihad FC 2 : 3
06.12.2024 Al-Ittihad FC - Al-Nassr 2 : 1
27.05.2024 Al-Nassr - Al-Ittihad FC 4 : 2
26.12.2023 Al-Ittihad FC - Al-Nassr 2 : 5
09.03.2023 Al-Ittihad FC - Al-Nassr 1 : 0
26.01.2023 Al-Ittihad FC - Al-Nassr 3 : 1

🗓 Последни мачове: Al-Ittihad FC

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Al-Fateh - Al-Ittihad FC 0 - 0 D
24.08.2026 Al-Ittihad FC - Al-Hazm 3 - 2 W
21.08.2026 Al-Qadisiyah FC - Al-Ittihad FC 0 - 1 W
18.08.2026 Al Najma - Al-Ittihad FC 0 - 3 W
15.08.2026 Al-Ittihad FC - Al Kholood 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Al-Nassr

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Al-Nassr - Al Taawon 2 - 1 W
25.08.2026 Al-Ettifaq - Al-Nassr 2 - 3 W
21.08.2026 Al Riyadh - Al-Nassr 0 - 4 W
18.08.2026 Al Diriyah - Al-Nassr 1 - 4 W
15.08.2026 Al-Nassr - Al-Fateh 3 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Al-Ittihad FC и Al-Nassr е насрочена за 05.09.2026 18:00 в Pro League. Посоченият стадион е King Abdullah Sports City, Jeddah. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Al-Ittihad FC е на позиция 6 с 8 точки. Записаната форма е DWWD. Al-Nassr е на позиция 2 с 12 точки. Записаната форма е WWWW.

Последни резултати

Al-Ittihad FC има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWDWDLWW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Al-Nassr има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWLLWWL. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Al-Ittihad FC има 5 победи, равенствата са 1, а Al-Nassr има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.30. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като равенство или Al-Nassr (X2) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 19.72%, 21.13% и 59.15%. Разликата в моделния momentum е 39.44 пункта в полза на Al-Nassr. Оценката за качество на входните данни е 78/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.07%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Al-Ittihad FC като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.50 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Al-Nassr като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 0.50 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:00:09 · Заключен: 2026-09-05 19:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Al-Ittihad FC и Al-Nassr завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 17 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.7. В мача бяха отчетени общо 17 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Al-Ittihad FC като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0.5 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Al-Ittihad FC получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Al-Nassr като гост беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 0.5 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Al-Nassr получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 22:32:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.