📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
2

🔁 Директни срещи

0
0
4
🟢 Inter Sibiu 🟡 Равенства ACS Mediaş 2022 🔴
Дата Мач Резултат
29.07.2026 Inter Sibiu - ACS Mediaş 2022 0 : 2
17.04.2026 Inter Sibiu - ACS Mediaş 2022 1 : 2
13.03.2026 ACS Mediaş 2022 - Inter Sibiu 3 : 0
17.10.2025 Inter Sibiu - ACS Mediaş 2022 2 : 3

🗓 Последни мачове: Inter Sibiu

Дата Мач Резултат Изх.
30.10.2026 Inter Sibiu - Carpati Covasna 5 - 0 W
23.10.2026 ARO Muscelul Câmpulung - Inter Sibiu 1 - 2 W
16.10.2026 Inter Sibiu - ACS Mediaş 2022 2 - 3 L
10.10.2026 Corona Braşov - Inter Sibiu 2 - 0 L
02.10.2026 Inter Sibiu - Valenii de Munte 2 - 1 W

📆 Последни мачове: ACS Mediaş 2022

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Olimpic Zărneşti - ACS Mediaş 2022 0 - 3 W
23.10.2026 ACS Mediaş 2022 - Sepsi II 3 - 2 W
16.10.2026 Inter Sibiu - ACS Mediaş 2022 2 - 3 W
09.10.2026 ACS Mediaş 2022 - Kids Tâmpa Braşov 4 - 1 W
03.10.2026 Săcele - ACS Mediaş 2022 3 - 4 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Inter Sibiu и ACS Mediaş 2022 е насрочена за 29.07.2026 14:30 в Cupa României. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Inter Sibiu има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWLLLWLL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. ACS Mediaş 2022 има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLWLLWWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Inter Sibiu има 0 победи, равенствата са 0, а ACS Mediaş 2022 има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.67. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-07-28 18:00:04 · Заключен: 2026-07-29 16:10:02

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Inter Sibiu и ACS Mediaş 2022 завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 3.67 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-07-29 19:01:02
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.