📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L ? ? ?
2
🏟
✔ Краен резултат
1
D L ? ? ?
1
Жълти картони
0
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
1
0
🟢 Al Taee 🟡 Равенства Al Jandal 🔴
Дата Мач Резултат
03.05.2026 Al Taee - Al Jandal 2 : 1
07.01.2026 Al Jandal - Al Taee 1 : 1
14.03.2025 Al Taee - Al Jandal 1 : 0
04.11.2024 Al Jandal - Al Taee 2 : 3

🗓 Последни мачове: Al Taee

Дата Мач Резултат Изх.
26.08.2026 Al-Adalah - Al Taee 3 - 4 W
22.08.2026 Al Taee - Al Okhdood 0 - 2 L
17.08.2026 Al Taee - Al-Qadisiyah FC 0 - 5 L
13.05.2026 Al Taee - Jeddah Club 1 - 2 L
09.05.2026 Al Baten - Al Taee 4 - 1 L

📆 Последни мачове: Al Jandal

Дата Мач Резултат Изх.
27.08.2026 Al Jandal - Al Saqer 1 - 1 D
22.08.2026 Al Najma - Al Jandal 2 - 1 L
13.05.2026 Al Arabi SC - Al Jandal 2 - 3 W
09.05.2026 Al Jandal - Al Wehda Club 1 - 2 L
03.05.2026 Al Taee - Al Jandal 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Al Taee и Al Jandal е насрочена за 31.08.2026 17:40 в Division 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Al Taee е на позиция 7 с 3 точки. Записаната форма е WL. Al Jandal е на позиция 15 с 1 точки. Записаната форма е DL.

Последни резултати

Al Taee има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLLWWLLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Al Jandal има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLLLLLWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Al Taee има 3 победи, равенствата са 1, а Al Jandal има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.75. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Al Taee като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Al Jandal като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 1.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 2 завършени мача (50.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 11:30:03 · Заключен: 2026-08-31 19:20:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Al Taee и Al Jandal завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 4 директни срещи показва средно 2.75 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Al Taee като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Al Taee получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Al Jandal като гост беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 1 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Al Jandal получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 22:10:06
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.