Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.08.2026 | Quorn - Banbury United | 0 : 0 |
| 14.03.2026 | Quorn - Banbury United | 2 : 0 |
| 15.11.2025 | Banbury United - Quorn | 3 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Quorn - Warrington Town | 3 - 2 | W |
| 27.10.2026 | United of Manchester - Quorn | 1 - 1 | D |
| 24.10.2026 | Kettering Town - Quorn | 6 - 2 | L |
| 20.10.2026 | Quorn - Bury | 0 - 0 | D |
| 13.10.2026 | Hyde United - Quorn | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Bury Town - Banbury United | 2 - 2 | D |
| 27.10.2026 | Banbury United - Worcester City | 0 - 3 | L |
| 24.10.2026 | Bourne Town - Banbury United | 1 - 0 | L |
| 20.10.2026 | Banbury United - Leighton Town | 1 - 0 | W |
| 17.10.2026 | Bromsgrove Sporting - Banbury United | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Quorn и Banbury United е насрочена за 01.08.2026 13:00 в Friendlies Clubs. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Quorn има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLWDLWWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Banbury United има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLWLLLDDL. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 2 директни срещи Quorn има 1 победи, равенствата са 0, а Banbury United има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Quorn -0.75 / Banbury United +0.75 подкрепя Banbury United със средна промяна 5.07 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.55).
Срещата между Quorn и Banbury United завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Banbury United с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 5.07 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.55. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.