📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L D L ?
0
🏟
✔ Краен резултат
0
L W W ? ?

🔁 Директни срещи

1
2
3
🟢 Noah II 🟡 Равенства Andranik 🔴
Дата Мач Резултат
15.05.2026 Andranik - Noah II 3 : 1
01.10.2025 Noah II - Andranik 0 : 1
31.03.2025 Noah II - Andranik 2 : 2
18.09.2024 Andranik - Noah II 1 : 2
12.03.2024 Noah II - Andranik 1 : 2
21.08.2023 Andranik - Noah II 2 : 2

🗓 Последни мачове: Noah II

Дата Мач Резултат Изх.
18.08.2026 Sardarapat 2 - Noah II 1 - 2 W
14.08.2026 Noah II - Bentonit Ijevan 0 - 7 L
10.08.2026 Banants II - Noah II 2 - 2 D
04.08.2026 Noah II - Mika 2 - 3 L
25.05.2026 Mika - Noah II 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Andranik

Дата Мач Резултат Изх.
25.08.2026 Andranik - Echmiadzin 5 - 0 W
18.08.2026 Andranik - Olympia Yerevan 1 - 4 L
14.08.2026 Hayq - Andranik -
10.08.2026 Andranik - Shirak II 4 - 0 W
04.08.2026 FC Gandzasar 2 - Andranik 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Noah II и Andranik е насрочена за 01.09.2026 14:00 в First League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Noah II е на позиция 11 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 2:3. Записаната форма е WLDL. Andranik е на позиция 4 с 6 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 4:0. Записаната форма е LWW.

Последни резултати

Noah II има 1 победи, 7 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLDDDDDD. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Andranik има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDDDDWLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Noah II има 1 победи, равенствата са 2, а Andranik има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.17. Двата отбора са отбелязали в 83.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 83.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-08-31 16:00:08 · Заключен: 2026-09-01 15:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Noah II и Andranik завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 3.17 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 0 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-01 20:17:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.